Môže HAK spôsobovať trasenie tela a nával tepla?

Zodpovedané
6. dec 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať. Už 3x som v noci pocítila nával tepla v tele a následne ma začalo triasť. Prvýkrát to bolo cca týždeň pred 7-dňovou pauzou a naposledy včera, kde už týždeň beriem lieky. Beriem HAK KarHla už cca 6 mesiac.

Môže to byť spôsobené antikoncepciou?

Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

skôr si myslím, že to s užívaním antikoncepcie nesúvisí, keďže ju užívate už pol roka.

Možno Vás obchádza nejaká viróza a ťažkosti pociťujete v súvislosti s rastom teploty.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník