Bolestivé miesto na prsníku v 26 tt

miirkka1
9. dec 2019

Ahojte,som v 26tt.Predvcerom som si pri kremovani vsimla,ze mam bolestive miesto na prsniku na okraji blizsie k podpazusiu.Boli to ako modrina.Hrcka tam asi nie je,ale neviem isto,ci to su zlazy,uzlina,hrcka.

Prosim vas,mam sa bat,alebo stačí ked pojdem k dr.po sviatkoch?Lebo mam termin 2.1.Lebo stresujem a kontrolujem sa teraz stale.

Dakujem

veronikadomanova
9. dec 2019

@miirkka1 v tehotenstve začínajú byť aktívne mliečne žľazy,čiže to kľudne môže byť aj to,dokonca pri dojčení mozes mať dlhodobo zväčšené žľazy pod pazuchami,ale ak máš veľký strach,tak aspoň zavolaj na gynekologiu,a tí ti povedia,či sa máš prísť ukázať alebo nie 🙂

majamat
9. dec 2019

no uvidis, ci ti to za par dni prejde. moja sestra mala dokonca vtiahnutu bradavku a bolestivy prsnik a dr. ju poslala na Sono tam zistili zapal, tak berie ATB. teda uza si dobrala. je teraz v 29tt

miirkka1
autor
9. dec 2019

@veronikadomanova myslim,ze je to lymfaticka uzlina,lebo taka podlhovasta pohybliva malinka mozno 0.5mm ako fazulka je tam...a ked prave na nu zatlacim tak boli...je to len tam na tom mieste inde ma nic neboli...no asi zavolam zajtra pre istotu