Bolia ma kríže, podbruško a vagína

lucia851
24. dec 2021

Co to už mám, keď ma boli chrbát viac kríže, podbruško a vagína ma stále svrbí a pobolieva. Gynekológ mi furt tvrdí že tam nič nemám. Ja už neviem.

jaskolka
25. dec 2021

@lucia851 bud taka láskavá a neuražaj ma. Ja som voči tebe slušná, tak skus taka byť aj ty. Lebo už skutočne dlho tu vidím tvoje príspevky a v množstve z nich opisujes aj depresiu a celkovo tvoj pohľad je "čierny" . Aj v príspevku vyššie spominas sama depresiu "hoci len v zime a jeseni a len pred menzesom" čiže v podstate každý mesiac (máš obvykle menzes).
Nastuduj si aj niečo o psychosomaticke. To vôbec nie je ze "len blázni tým trpia" keď toto si možno myslíš.
Tak skus sa ukludnit, lebo keď takto komunikujes urážkami aj s okolím, tak sa nedivím, že nemajú trpezlivosť na tvoje problémy.

lucia851
autor
25. dec 2021

@jaskolka ja sa správam úplne normálne, aj sa smejem aj keď mam bolesti. A cítim sa unavene. A užívam si vianočné sviatky. Aj keď je počasie také aké je. A začala som cvičiť od včera a prestávam s fajčením. A aj schudnúť sa posnazim

stary_ujco
25. dec 2021

@lucia851 podľa vlastných prispevkov dookola zacinas cvicit uz zo 2 roky, rovnako prestavas fajcit. Tak ti vsetci želáme, nech ti to tentoraz vyjde.

lucia851
autor
25. dec 2021

@stary_ujco áno kaslala som na to, ale už dosť tie cigarety mi ani nechýbajú zatiaľ, a cvičiť budem aj dva krát za deň, aby som tu chrbticu dala dokopy