Borelióza v miernom štádiu

sikea
3. nov 2012

ahoj.....tak mne doktorka v cera povedala ze mam boleriozu ale iba miernu .... mate niekto nieco podobne ako ja chcela by som o tom pokecat

dafy
4. nov 2012

@zabka75 žabka ja som chytila kliesta este pred otehotnením a prepuklo to u mna cca v 3 mesiaci ..otehotnela som po IVF az sa čudujem ze sa to podarilo ked uz zrejme som bola nainfikovaná 😨

zabka75
4. nov 2012

@sikea ano ja viem na 100 pertent ze som mala kliesta.Aj ja som bola velmi prekvapena po tom ako si si urobila 2 testy s rozdielom 4 dni a to som uz mala mat po menzesi ! Jedna sestricka mi napisala : ze treba verit,a ze dufa ze to bolo v zaciatkoch,a neprebehol este krvny kontakt s plodom,ze by bolo horsie keby borelioza nastala keby som uz bola tehotna 4-5 tyzdnov a ja len teraz zacinam 4 a to som uz preliecena,tak naozaj neviem co bude ☹ ☹ ☹

sikea
autor
4. nov 2012

@zabka75 no a ja som si vobec neni vedoma ze by som mala kliesta a ani neviem ze by ma nejaky hmyz postipal a predsa mam boreliozu ,,,,, tak aj u teba je to sranda ze ten test nic neukazal a ked ti brali krv tak hej .... len treba dufat ze plod bude v poriadku......ja ti velmi drzim palce moje 😉

lentuska
4. nov 2012

@sikea
Mojmu brachovi bolo zistene to iste, ze ma este len borelu, ze to nie je ako borelioza, lebo to v nom iba drieme , ale ono sa to moze zvrhnut aj po desiatich rokoch, staci , ked sa oslabi imunita a bac. My chodime k jednej doktorke, co mu to zistila na biorezonancnom vysetreni. uziva take prirodne preparaty, aby sa toho bacila zbavil....
kazdopadne by som vam vsetkym , co mate s tymto problem odporucila k tejto lekarke zajst. vola sa Tomova Zuzka a je odbornicka na tieto parazitne ochorenia. Staci sa u nej objednat na vysetrenie, kedze chodi za pacientami po celom SR. Ona vam urobi komplet vysetrenie celeho organizmu, vypracuje cielenu liecbu na zisteny problem a potom po dvoch mesiacoch sa ide na kotrolu, ako lieky zaberaju. Cena tohto vysetrenia je u nej iba 15€. My k nech chodime cela rodina a sme spokojni.... ten pristroj cloveku zisti a zodpovie kazdu otazku a usetrite si tym kopec behaciek po doktoroch, ktori pokial na to pridu, co vam skutocne je, byva kolkokrat uz aj neskor..... napr. toto vysetrenie zistilo bratovi okrem borely aj chlebovu plesen, psieho bacila, alergiu na mlieko a malo enzymov....takze vsetky zahady jeho opakovaneho chorlavenia boli zodpovedane a musim priznat, ze odvtedy nebol este ani raz chory!!! Takze ak by ste sa rozhodli taketo vysetrenie absolvovat, dajte vediet a poslem vam kontakt...

sikea
autor
4. nov 2012

@lentuska ahoj to vazne<mne doktorka povedala ze mam boreiiozu ale iba miernu.....tak tvoj btacho mal stastie ze ste zohnali taku doktorku.....inak aka nahoda aj ja som sa volala zuzana tomova sranda vsak.....ved mozme viac popisat v ip poste teda .....

sikea
autor
4. nov 2012

tolko som ti toho napisala a neposlalo ti to asi ma slahne
@lentuska

lady511
4. nov 2012

@sikea Ahoj mne bola borelioza diagnostikovana pred ž rokmi,,odvtedy sa to zmenilo na reumatoidnu artritídu 😉 je to niečo velmi podobné tak kludne napíš,,,možmee pokecat budem rada 😉

sikea
autor
4. nov 2012

@lady511 ahojik.....no tak to ti teda vobec nezavidim teda a ako sa teraz vlastne liecis?a som rada ze si mi napisala velmi rada o tom pokecam 🙂

sikea
autor
4. nov 2012

@lentuska no ahoj este raz neviem co sa stalo ale neodoslalo mi to.....takze tvoj brat mal tolko toho este ze ste zohnali tu liecitelku a dala ho doporiadku .... inak ta doktorka sa vola presne tak ako som sa aj ja volala zuzana tomova aka nagoda vsak?
inak ta poprosim das mi natu doktorku kontakt ?

lentuska
5. nov 2012

@sikea
no sranda fakt 😀 Este tu zistime,ze budete aj nejaka rodina....ona je niekde od vychodneho Slovenska....hej, to vysetrenie je super, tam ti odhali vsetko, to sa neda oklamat. mne tam ukazalo aj stres na zaludku, ze co sa so mnou odohrava, skoro som odpadla....niekomu sa stres uklada na chrbticu, niekomu na srdce a mne na zaludok, preto mam s nim aj najviac problemov....
Napis sem: lkapralikova@gmail.com alebo cinkni na 0910957906. Toto su koordinatorky, kde sa objednas a dohodnes si termin, povies im co ta trapi a tak . ...ono sa to planuje mesiac dopredu, tak snad ta kdesi este supnu. My sme si rezervovali teraz 7/12 ideme cela family na kontrolu....
Ale urcite si tam zajdi, nech sa to podchyti este v zaciatkoch, lebo toto je svina vec!!!! Drzim palce

sikea
autor
5. nov 2012

@lentuska no to je veru sranda......ale to bude asi len nejaka menovkkina ja sa teraz volam zuffova ale ked som bola vydata som sa volala tomova mozno ak by to bole rodina mojemu ex.....no inak som pocula ze stres sa vacsinou uklada na chrbticu ...... tak ja sa jej urcite ozvem len chcem este skocit u nas je nejaky ludovy liecitel len neviem ci mam tomu verit mne v lete pisali dve vestice ze vraj som zacarovana a ze aj sa nedam cim skor odkliat ze ostanem vazne chora...a co mam tu boreliozu tak dnes som bola u doktorky a mi povedala ze je to len mierne pozitivne a ze na konci mesiaca sa mam objednat na odber krvy a az to bude horsie ze pojdem na infekcne.......

lentuska
5. nov 2012

@sikea
Boze, len prosim ta never takym veciam, lebo ta to dost ovplyvni uz len tym,ze o tom vies a upieras sa na to. Osud mame kazdy v rukach a citala som v knihe od Kafku, ze vestice a takyto im podobni, z logickeho hladiska buducnost predpovedat nemozu , je to nemozne, minulost a pritomnost, nejake bud. plany, co ma clovek v mozgu ulozene v podvedomi, to mozu nejako ti povedat a tak, ale nie buducnost, pretoze tu si clovek myslienkami prebuduva a meni sam....ano, ak ti on povie nieco, ze to a to, tebe sa to dostane do hlavy, clovek si vela veci vsugeruje a potom to k sebe aj pritahuje take veci. Ved vyskusaj, ale toto by som isto nepodcenovala, ano ze mierne a kedy to chcu riesit az ked to bude vazne???? Jasne, typicke riesenie nasich lekarov, ja tam ani nechodim, lebo mne uz to pride, ze takeho doktora by som mohla robit aj ja, na vsetko daju sirokospektralne ATB, toto uz ked pocujem, sa mi dviha zaludok.... Urcite si to podchyt co najskor mozes a uz len tu skutocnost,ze to mas v sebe a ze o tom vies, netreba podcenovat. Ono sa to dostane do krvi , bude to putovat po celom tele a pri najblizsom oslabeni organizmu sa ti to niekde usadi a bude robit problemy...tak naco si komplikovat zivot?!

sikea
autor
5. nov 2012

@lentuska tak vies ja aj verim aj neverim neviem co si mam o tom mysliet vies.....ja ked som sa citila velmi zle tak som si vazne myslela ci ma niekto nepocaroval a praje mi len zle ...... a co sa tyka tej bolrelky tak dokyna mi dnes vravela ze to mam len trosicku zvysene ale ze este mi zoberie krv a potom sa uvidi .....

lentuska
5. nov 2012

@sikea
No sak to je to, len co cloveku domocu hlavu 😀 cele vestice. Hej, to ze to mas iba trosku zvysene, znamena, ze je to borela, (teda uz je to tam ten bacil v tele) ale este sa nerozvinul do boreliozy, teda este si len driemka a caka na vhodnu chvilu ,kedy zautoci ....staci vacsi stres, oslabeny organizmus a ides....

sikea
autor
5. nov 2012

no to mas pravdu ze hlavu obalamutia....a co sa tyka toho stresu a oslabeny organizmus tak tym som si presla doslova peklom ale uz je to lepsie kedze beriem antidepresiva...vies ja som mavala stale teplotu a byvalo mi horzne zle na odpadnutie a bala som sa o seba to boli hrozne casy neprajem toto nikomu....potom popiseme teraz utekam na kurz papa a pekny den prajem 🙂

sikea
autor
6. nov 2012

baby kde ste vsetky?

zuzu1108
7. nov 2012

@sikea Ahoj 🙂 .ja som sa objednala v pondelok na krv do TT do infektologickej ambulancie. odnesiem si krv do labaku v Ba a ze do styroch dni by som mala vediet vysledky krvi, ci mi stupaju hodnoty na boreliozu alebo zostavaju take iste.
Som zvedava comi povie pani Dr. a ze v tom laboratoriu robia este nejaky test navyse, ale neviem aky to je 🙂 .
Tebe dala teda nejake atb? ci to nechala tak?

sikea
autor
7. nov 2012

@zuzu1108 ahojik 😉 no ja som bola v pondelok u Dr. a povedala mi ze to mam len mierne zvysene a ze pri konci mesiaca mam zavolat a objednat sa na dalsi odber krvi a ze ak sa mi to zhorsi posle ma na infekcne potom takze som zvedava 😉

zuzu1108
7. nov 2012

@sikea a to ze ta bolievaju kosti, aj klby? to je v poriadku? si aj unavena?

sikea
autor
7. nov 2012

@zuzu1108 no mna bolievaju kosti hlavne kosti uz dlhe roky sice nie stale ale niekedy hej aj v cera ma ako boleli a 22.11 idem na reumatologiu tak tam ma este budu vysetrovat....a Dr. povedala ze to mam len velmi malinko zvysene tak ja neviem nevtznam sa v tom vobec a unavena jasne ze byvam ale to asi aj AD a tabletiek co beriem

zuzu1108
7. nov 2012

@sikea Tak mozno tie bolesti mas naozaj z niecoho ineho, a na reumatologii ti zistia pricinu.
Ale aj toto rocne obdobie je unavne 😒 .

sikea
autor
7. nov 2012

@zuzu1108 ved uvidim na tej reumatologii co mi zistia a mas pravdu ze aj toto pocasie dost nici a ubija 🙂

radka288
4. feb 2013

@lentuska Ahoj prosim ta mohla by si mi napisat kde ta doktorka zuzka tomova posobi kde ju najdem alebo nejaky link ci kontakt..hladam niekoho kto mi zisti ci mam boreliozu. dakujem

daimonbb
29. jún 2013

@lentuska Dobry den mam cerstvo diagnostikovanu boreliu a prosim vas o kontakt na Tomovu Zuzku.Vopred velmi pekne dakujem.Kolinek Jan

mamazem
29. jún 2013

Posielam link, kde nájdete aj článok o prírodnej liečbe boreliózy a prírodné prípravky na jej liečbu: http://www.mamazem.sk/mamazem/eshop/3-1-PODLA-C...