Bradavice na nohe viac ako osem rokov

alk05
5. máj 2015

Mal niekto bradavice na nohe osem alebo viac rokov? Neviem ako sa toho zbavit a vypalovanie dusikom nepomaha. Co vam pomohlo?

sissy27
5. máj 2015

@alk05 tak dlho nie... ale každopádne bradavice sú vírusového pôvodu, takže mechanické odstránenie nebýva účinné... čo nám pomohlo, je hliva ustricová (na posilnenie imunity) a prikladať na bradavicu plátok cesnaku naložený v octe... a stačilo takto zlikvidovať tú jednu hlavnú (prvú) a ostatné zmizli samé...

jaja1979
5. máj 2015

@alk05 Mojej dcere pomohol babsky recept - platok cibule pokvapkany citronom a posoleny, zaviazat a nechat posobit celu noc pocas 7-10 dni. A odvtedy je pokoj.

mimi36
5. máj 2015

aj mne pomohlo...... polovičku paradajky poriadne posoliť a priložiť o obviazať na noc aj 2 týždne a potom treba tie korene vyberať pinzetou, pretože tie ked tam ostanú narastie znovu.... 😒

alk05
autor
5. máj 2015

Staci to len prikladat a nechat tak ci potom nejak aj odstranit ten povrch?

cerez
5. máj 2015

Ak je to 8 rokov, treba liečbu imunity. Treba liečiť zvnútra. Koža je len vonkajším prejavom vnútra. Dcére som dlhodobo dávala hlívu ústricovú.

alk05
autor
5. máj 2015

@cerez kolko rokov to mala dcera a pomohlo?

cerez
5. máj 2015

Dcéra sa pasovala s bradavicami dva roky. Chodila vypaľovať, ale nepomáhalo. Potom som nasadila hlívu a postupne začali miznúť tie menšie a nakoniec aj tá najväčšia na nohe. Ale vypaľovali sme stále.

cerez
5. máj 2015

Ešte dodám, že keby nepomohla ani hlíva, určite by som s dcérou šla k imunologičke dať jej urobiť testy na imunitu. Ale pomohlo.

sardinka32
5. máj 2015

@alk05 Ja som mala na chodidle vysev bradavic...ani spocitat sa nedali, tolko ich bolo, jedna vedla druhej...nevedela som sa ich nicim zbavit xy rokov...nakoniec mi zmizli same od seba - na dovolenke! Boli sme v Egypte a ked som sa vratila domov, zistila som, ze ich uz nemam. 😀 Normalne som zostala sokovana, lebo vsetky zmizli ako sibnutim carovneho prutika. Takze u mna zabrala slana morska voda. Je to uz 7 rokov a nevratila sa mi ani jedna bradavica.
Inak, babka mi radila, ze najst niekde v poli staru kost, posuchat nou po bradaviciach a vratit naspat. To len tak na zasmiatie, ale ktovie...mozno to funguje?! 😀 😅

alk05
autor
5. máj 2015

@sardinka32 ako dlho si bola v tom egypte?

mihula
5. máj 2015

mne sa spravila pred dvomi rokmi bradavica na pate.Vlani v lete som bola na dusiku.Mala a mam to velmi velke asi ako dvojeurovka.Mne ked to tym dusikom zmrazila,tak som nemohla tyzden chodit.Musela som si to sama otvorit a vsetok ten sajrajt vypustit von.Volala som doktorke,ze co s tym,ci mam prist.Povedala,ze to chce cas.Ja uz som to neriesila,odchadzala som do zahranicia/dlhodobo/Kedze mam robotu,kde stojim cely den na nohach,mam velky problem to ustat.Skusala som vsetko,cibulu,cesnak ocot,masticky,vodicky.Ale:teraz par tyzdnov do zadu som vyčitala,ze prikladat supku z bananu.Ja si to davam na noc a mozem povedat,ze sa ta bradavica sprava uplne inac.Rano to mam zvacsene,ako keby nakysnute,nabobtnane a hlavne makke.Ale bojim sa ist do toho a vystrihovat,nakolko este mesiac potrebujem stat na nohach.Akonahle pridem domov,pobezim si to dat chirurgicky odstranit

steinarka
5. máj 2015

@alk05 odkyslenie organizmu.. bradavice, alebo inak povedane - papilomy, sa tvoria pri prekyslenom organizme.. mne sa vytvorila, hnusoba jedna, pri uchu a rastla a rastla a mala tmavohnedu farbu.. dlhe roky mi bola priatelkou 😀 potom som sa dozvedela, ze preco ju tam mam, krasavicu.. nasadila som kazde rano do vody lyzicku medu a lyzicku skorice.. behom mesiaca mi SAMA zacala miznut.. uz tam mam len svetly flek, ktory, predpokladam, zmizne tiez.. inak, to prekyslenie organizmu si mozes overit aj na ph pruzkoch.. ja ked som nepila med so skoricou, mala som kysle ph.. akonahle som nasadila "liecbu", ph sa mi upravilo a aj som otehotnela teraz, po styroch rokoch 🙂 vela stastia

sardinka32
5. máj 2015

@alk05 Normalne klasika...letna dovolenka na 8 dni aj s cestami...a stacilo to. Ja by som tomu sama neverila, ze ta slana morska voda je taka lieciva, ale u mna nastalo 100 percentne vyliecenie.

evka4
5. máj 2015

@alk05 potieraj si ju cajovnikovym olejom. A kym sa nedostanes k moru, tak si macaj chldidlo v slanej vode.

hameeda
5. máj 2015

@alk05 : moja dcera mala na ruke veľmi dlho a ani vypaľovanie nepomáhalo stále sa jej vracali, až potom jej kožná odporučila špeciálne lieky, tie sme kupovali z internetu, brala to tri mesiace a už cez rok máme pokoj

mihula
5. máj 2015

@sardinka32 ja chodim kazdy rok k moru a u mna nič

dush
5. máj 2015

@alk05 ja som mala bradavice na rukach,nohach a na tvari.Dlhe roky.Vypalovanie nepomohlo,ani ziadne babske rady.Ked som uz prestala verit,ze vobwc nieco zaberie,dostal sa mi do ruk ACETOCAUSTIN bradavice odletelina dalsi den,potom som natrela estevkorienky kde bolo treba.Odporucila som ju viacerým a každému pomohla.Da sa kúpiť asi len na nete,urcite zaberoe,veľa stastia.

alk05
autor
5. máj 2015

@steinarka juuuj ja neznasam sladkeeeee 😀

alk05
autor
5. máj 2015

@hameeda ako sa to vola?

steinarka
5. máj 2015

@alk05 ja sladkosti tiez absolutne nemusim, ale med telicko vysusa.. a ak nechces med, tak skus ine veci, ktore telo zbavuju od prekyslenia - skorica, klinceky, zazvor, kari korenie, svetle korenie, chilli............. je toho dost 🙂

hameeda
5. máj 2015

@alk05 : AMPcare

0silvia0
5. máj 2015

@dush Acetocaustin tiež synovi zabral okamžite, on mal bradavicu len krátko. Ale manželovi, ktorý má bradavicu 30 rokov na jednom mieste (na chodidle), tam bol aj Acetocaustin krátky. Bradavica odolala a to som minula už 2 balenia ☹ Manžel žije s bradavicou aj naďalej, tiež nepomohlo ani vypaľovanie a liečba u kožnej....

dush
5. máj 2015

@0silvia0 ja som mala bradavice asi 10rokov od detstva.Na letakubpise,ze sa nema pouzivat na tvar.Ja som pouzila..a taktiez tak je tusim,ze raz za tyzden natierat,ja som natrela hned na dalsi den a dalsi tie co neodpadli hned.Mali uz poriadne korene..tak trebalo...skuste to 🙂

0silvia0
5. máj 2015

@dush myslíš tým, že si natierala 3 dni za sebou? Ja som postupovala podľa letáku, bála som sa častejšie... áno, v letáku bol návod raz týždenne...

palomka
5. máj 2015

ja som minule niekde citala, ze mal by pomoct cesnak, koliesko prilozit a obviazat cey noc. okolie bradavice natriet kremom lebo ten cesnak podrazdi kozu. a toto opakovat neviem kolko dni. mala by sa bradavica nadut a pod nou by mala narast nova koza. Alebo dalsi tip, narezat koru z citrona na kocky a namocit do octu asi na den a tie kocky kory potom prikladat na bradavicu tiez na noc....postup ako pri tom cesnaku, akurát s mensim zápachom asi 😀

sardinka32
5. máj 2015

@mihula Ja som bola happy, ze takto neocakavane sa mi to vyliecilo...lebo kozna ma uz nahovarala na vypalovanie dusikom a ja som sa toho bala, lebo raz som mala jednu na prste a bola som na vypalovani a bolelo ma to ako šľak, tak si vravim, ze ked ich mam na chodidle xy, tak to ani chodit nebudem. Nastastie som nemusela. Tak snad najdes nieco, co u Teba zaberie.

dush
5. máj 2015

@0silvia0 ano natierala som 3dni za sebou,lebo boli ozaj velke.Odpadli,myslim po prvom natreti,ale korene ostali,tak som natierala dalej...skus,ale fakt len potieraj ten koren,nech tam neostane kvapka...

dush
5. máj 2015

@0silvia0 ale,ak by to bolo zapalene tak radšej daj pauzu...opatrne..urcite vieš,že je to sila.

erika.s
5. máj 2015

Ja odporucam Duofilm. Mala som bradavice niekolko rokov, skusala na nich davat vsetko mozne a nepomohlo nic. Na fore som sa docitala ze Duofilm pomohol mnohym tak som ho vyskusala a pomohol. Za par dni som mala po mnohorocnom probleme.

alk05
autor
6. máj 2015

Aj ste do toho nejak sparali alebo ste ich vystrihovali ci odpadli uplne same tie bradavice?