Bradavky - jedna je väčšia

simona966
9. jan 2019

Ahojte baby ja neviem ci mi sibe poslednu dobu ale velmi sa vsimam... Je normalne ked nam jednu bradavku vacsiu ako tu druhu.nemyslim farbovo ale tvarom.. Potrebujem radu neodcudzujte ma zato...

vlasica19
9. jan 2019

Nikto nema pravu polovicu tela presne taku istu ako lavu 🙂 To je normalne vec

miadi
10. jan 2019

@simona966 ked sa pozorne pozrieš všimneš si že aj nosnè dierky su každa ina 😊

monikafeliz
10. jan 2019

@miadi neviem či si si robila srandu alebo nie ale išla som to skontrolovať, a fakt, nejaká tá odchýlka sa našla =D =D

miadi
10. jan 2019

@monikafeliz nerobila som si srandu 😆nic nie je uplne rovnake ale nevadi

simona966
autor
12. jan 2019

@miadi mozno vam to prislo smiesne ale jednu bradavku mam viac vydurene ako druhu... Tak som sa bala a chcela som sa niekoho spytat prepacte

monikafeliz
12. jan 2019

@simona966 o tých bradavkách to viem že každá je iná, mne prišli smiešne tie nosné dierky =D to som nevedela že ešte aj tie sú každá iná =D

miadi
12. jan 2019

@simona966 boze zas sa nemusis hnet urazat zivot treba brat s humorom ja som mala pred kojenim jednu invertnu bradavku a nebrala som To ako problem 😊Po 3r kojenia ich radsej ani nepozorujem no bez podprdy uz nemozem ist von nie koli gravitacii to je ok vse kde ma byt ale niekomu by som mohla vypichnut oko

miadi
12. jan 2019

@simona966 a ai mas realne problem treba to riešit u doktorky nie na mk co ta cez monitor vyšetria? Gynekologicka ti to raz dva skontroluje a najlepšie ukludni. Ak je tam ozaj problem nie len paranoja pošle na vyšetrenie.

modrymotyl8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz