Bude sa urológ pýtať, či už mal pacient pohlavný styk?

potkanik26
27. jan 2021

Ahojte žienky moja sestrička má priateľa má 16 o chvíľu bude mať 17 a jej priateľ má 18 o chvíľu 19 sú spolu skoro 4 roky a už mali pohlavný styk .. Lenže jej priateľ ide zajtra k urológovi a bojí sa že či sa ho nebude pýtať že či mal sex a tak a že ak zaklame že to zistí a bojí sa že doktor to povie jeho mame a že jeho mama našej mame .. A to by bol pre ňu dosť veľký prúser .. ja neviem čo všetko sa pýtajú u urológa skúšala som to hladať ale potom ma napadlo že tu mám vlastne účet tak sa spýtam vás že aké máte skúsenosti prosím .. ďakujem a ďakujem aj za ňu😙

lrnka
27. jan 2021

@potkanik26
@potkanik26 viem že u bab sa to dá zistiť ale u nožov neviem nepočula som o Tom

potkanik26
autor
27. jan 2021

@lrnka Ďakujem počkam ešte na dalšie odpovede❤️❤️

martinkatinka
28. jan 2021

Ak sa bude pytat, ma odpovedat pravdu. Lekar to nemoze povedat len tak hocikomu, vsak on uz je dospely.

sense
28. jan 2021

Nuž chalan ma 18r je plnoletý a lekár je viazaný tajomstvom lekárskym takže nepovie.... A neboj sa jeho mama nepovie tvojej mame... A urológ da na také veci nepyta

klip0
28. jan 2021

Tak snad nejde k urolovovi s mamou ked uz je dospelý. Lekar je viazany tajomstvom a sex v 18 urcitr nieje nieco priserne co by musel zobrat telefon a ihned s tym oboznamit jeho mamu

vroni
28. jan 2021

A nevydá o tom doktor rovno obeznik? Prepáč, neodolala som 🤣🤣🤣 Nie, doktor nesmie nič povedať priateľovej mame, priatel je dospelý a zodpovedný sám za seba. Sestra tiež už nie je pod zákonom, že by z toho mohol byť nejaký "pruser". Áno, zrejme by rodičia nevyskali od radosti, ale tak zase, baba ma skoro 17, tragédia to tiež nie je.

desore
28. jan 2021

Long story short... Pravdu povedat nemusi, pokial tam nejde kvoli opakovanym infekciam partnerky. Ak sa vysetrenie tyka niecoho ineho, vobec nemusi povedat. Muz predsa nema panensku blanu 😂. Kondomy nakupit, aby sa tu o mesiac neriesilo nechcene tehotenstvo.

luccija
28. jan 2021

@potkanik26 moze sa to spytat zalezi s akym problemom ide vyrazky, vytok, bolesti?.Normalne povie pravdu a nikto to nikomu nepovie🙂

lenkike
28. jan 2021

@potkanik26 aj keby sa na to pýtal, nemá ako zistiť, ak by priateľ klamal 🙃

stanulienkat
28. jan 2021

Su spolu 4 roky??? To odkedy preboha?

vevesh
28. jan 2021

@stanulienkat niektori su super rychli🙈🙈
@potkanik26 u chlapov sa riesi "nezakonny sex", ak maju sami pod 15r. Cize v pripade otazky , staci odpoved- ano/nie - zalezi od problemu, preco je potrebne vysetrenie. Totizto pri niektorych problemoch musi byt preliecena aj partnerka, aby si navzajom infekciu/kozne ochorenie a tak dalej neprenasali a preto sa pytaju informativne. Urolog nie je fbi, aby zistoval kto, s kym, naco, kde a preco...

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika0825
28. jan 2021

@potkanik26 Veď keď je jej priateľ plnoletý, kedže uvádzaš že ma 19 tak ako to može povedať jeho mame? Na vyšetrenie sa viaže lekárske tajomstvo... 🤦🏻‍♀️ Jedine že klameš o jeho veku a 19 mať asi nebude.

potkanik26
autor
28. jan 2021

@gabika0825 Pýtala sa moja sestra lebo naša mam je dosť sekera skús pochopiť z jej strany že má obavy ..

potkanik26
autor
28. jan 2021

@stanulienkat Neboj 4 roky spolu nemaju aj sexualny vztah 🤣🤣to by som sa aj ja zahrala na mamu

ckatka
28. jan 2021

@potkanik26 môžem ti presne povedať. Môj muž je urológ. Nemá ako zistiť či reálny sex mal alebo nie. Pýtať sa môže a bolo by vhodné povedať pravdu.
Na druhej strane dovnútra by mama s ním ísť naozaj nemala. Môj muž rodičov necháva na chodbe pokiaľ nie je vyslovene nutné aby boli vnutri (keď ma nad 18).

potkanik26
autor
28. jan 2021

@ckatka ďakujem už je to ale v pohode ste zlatá❤️😙

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz