Celulitída a bezkofeínová káva

free_one
16. nov 2014

Ahojte, dosť často čítam o káve a celulitíde, že celulitíde dopomáha práve kofeín, ktorý sťahuje cievky.
Je to pravda o tom kofeíne? a teda je pravda, že bezkofeínová káva je povedzme šetrnejšia? 🙂
Kávu si ťažko odpustím, tak aspoň tu bezkofeínovú pre chuť. 😵

trgypadl
16. nov 2014

@free_one na celulitidu zabera cvicenie,strava a este raz cvicenie.ak je celúitida uz v horsom stadiu,dochadza k zmierneniu iba

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1marika1
16. nov 2014

@free_one: ahoj ak sa chceš zbaviť celulitídy - existuje celulitídny program aloe /vyskúšané - po 1 použití cca 0,50 - 1cm z nôh dole/

monkabr
17. nov 2014

@free_one Na celulitidu je vraj super striedava ladova a horuca sprcha... To s tou kavou je asi blbost, A neviem, preco sa vzdavat kofeinovej kavy, trosku kofeinu nie je na skodu na povzbudenie, aj ked ja radsej povzbudzujuce caje s obsahom teinu alebo mateinu 🙂

daduska132
21. nov 2014

Celuliídda nie je ochabnutá koža ale nahromadený tuk, voda a odpadové látky. A cvičenie pomáha, pretože vďaka nemu si rozhýbete lymfatický systém, ktorý odstraňuje toxíny v tele 🙂 A na celulitídu pomáhajú aj zábaly, aj krémy, aj cvičenie aj mnoho ďalších vecí. Pekne je to rozpísané v tomto článku http://www.dixo.sk/celulitida-zbavte-sa-jej/ , kde aj niečo o mezoterapii a anticelulitídnej masáži 🙂 A ideál je kombinovať viac veci naraz 😉

gab_riella
19. okt 2016
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

No ja neviem neviem veru ..... kofeina si len tak nepomoze, to uz by som bola kao prutik :P ale predsalen, hlavne vela vody a cvicit, to uz asi kazda z nas pozna 🙂 zbavit sa jej asi nidky nezbavim(e)

anjelik1678
24. okt 2016
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

@gab_riella mrkni na toto dixo. sk/slimming-skincare-6v1/ ja t používam už dlhší čas a celkom to vyhladzuje, samozrjme maš pravdu, pit vodu je zaklad! a strava🙂

gab_riella
25. okt 2016
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

@anjelik1678 jej si zlata, dakujem za tip🙂)

matuliksk
28. nov 2016

Baby ja som mala celulitídu hlavne po pôrode a to meriam 163cm a vážim 52kg teraz a musím sa priznať, že som necvičila vôbec lebo som sa k tomu nemohla dokopať na materskej, ale pohybu som mala cez deň dosť, no mne krémy nepomáhali vôbec, ale potom som začala používať píling a za mesiac som mala časť celulitídy preč, prekrvila sa pokožka a pri troche upravenej stravy je to úplne super...Ja ho používam na celé telo aj tvár a už som sa stala celkom závislá na ňom...nádherne vonia ale hlavne pomáha...pokožku mám krásne hladkú a jemnú...tu je spomínaný píling ak chcete kuknite: https://www.facebook.com/getbodyscrub/

damoska
6. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@1marika1 viem že je to stará tema, ale nedá mi neopytat sa, ako to robíš, alebo na to niekam chodíš? To je nejaka procedura na tu celulitidu?

12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

tiež by ma to zaujimalo. V inej diskusii sa tu piše o takom zabale bodywraps a vraj to super pomaha. Je to toto?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz