Červené fľaky okolo pŕs

elcoro
6. apr 2021

Ahojte foto prikladám, len ma to začne svrbiet a toto mi vznikne, to väčšie už mám asi cca mesiac, dávam si nato imazol ale červené to je stále, potom ma začalo svrbiet inde to menšie a zasa to mam červené, nemáte niekto skúsenosti? Je to v oblasti pŕs, pod nimi, podotýkam že prsia mam male čiže mi tam nesiahaju na tie fleky, horšie je to keď sa spotim lebo to stipe🤦‍♀️

elcoro
autor
6. apr 2021
simsalabim
6. apr 2021

@elcoro a preco nejdes na kozne?

elcoro
autor
6. apr 2021

@simsalabim lebo som mimo SK a tu kde som má s tým vysmeju,

malinoismum
6. apr 2021

@elcoro myslím že to vpravo hore vyzerá na pleseň (som laik🙂 ale mám podobnú skúsenosť - ja som si dávala Canesten a zmizlo....) najviac to bolo vidno po horúcej sprche...

simsalabim
6. apr 2021

@malinoismum tiez si myslim, ze kozna plesen. Na tu zaberaku ine lueky ako Imazol (ktory je tiez na plesen, ale inu). Podla mna mas pityriasis versicolor. Vygoogli si, lieci sa aj v zahranici.

elcoro
autor
6. apr 2021

Baby ja aj kojím 11 mesačnú, čiže hormóny hore dole, mam to asi cca mesiac, predtým som nemala nič podobne

elcoro
autor
6. apr 2021

@elcoro a nejakú mast nato, čo by mi mohli poslať z svk?

simsalabim
6. apr 2021

@elcoro podla mna su vsetky na predpis. Moja dcera mala na to sprej a este aj krem.

nikpa
6. apr 2021

@elcoro podľa mňa je to pleseň, skús volaku voľnopredajnu masť na mykózu

3petka
6. apr 2021

@elcoro ja som take mala keď som otehotnela. Ložná mi na to dala nejaké vodicky a zmizlo to. Takze sukni Dr.

pribinak
6. apr 2021

@elcoro normálne chod na kožné. Neviem prečo by tá mali vysmiat

vikusjk
6. apr 2021

@elcoro tak mne sa objavuje presne to iste, ako je ten cerveny flak s ohranicenymi okrajmi, az na to, ze sa to tak meni, ze sa aj zatiahne cele na cerveno a vystupi troska a pokozka je na dotyk drsna na tom mieste, potom to samo ustupi. Vsimla som si, ze sa mi to objavuje po jednom sprchovom gele, tak teraz som ho uplne vyhodila a skusim, ci sa to unormalni. Ak nie, pojdem k lekarke. A tiez to mam v oblasti prs a nekojim ani nic, mam to asi rok tak striedavo, ze 2-3 mesiace nic a potom sa objavi na mesiac a zase nic.

alfged
6. apr 2021

Vyzera to ako pytiriaza, skus poguglit. A dobry je na to napr. micetal.