Červené fľaky po kliešťovi a bolesť hlavy

janqa999
24. sep 2021

Dobrý deň chcela som sa poradiť už som fakt z toho na nič . 5.9 sme boli na huby pravdepodobne som si z tamade doniesla kliešťa ...ale všimla som si ho po 4 dňoch hneď išiel vonku ostalo červené miesto . Nevenoval som tomu pozornost. Po 2,5 týždňa ma bolela strašné hlava až k šiji. Išla som k lekárke ukázala to miesto od kliešťa a hneď som dostala antibiot.na 3 týždne . Dneska som pri nej bola ešte na neurologické vyšetrenie ktore mi len tak urobila obvodná . Prídem domov a na tele som si našla viac červených flakou...mám sa báť ? Môže to byť z toho ? Už som po pravde z toho blázon.

lilianka28
24. sep 2021

A krv ti nezobrali?

janqa999
autor
24. sep 2021

@lilianka28 vraj až keď doberiem antibiotiká mi zoberú krv.

simca06022011
24. sep 2021

Netreba byt blazon, flaky mozes mat z hocicoho. Ale aj napr. boreliozy... vygoogli. Po kliestovi sa zvykne brat krv cca po mesiaci "na boreliozu", co ti povedala lekarka? Kedze casovo mi to nesedi, este podla vsetkeho beries atb, takze flaky kludne mozes mat z nich. Ak by ti to neprechadzalo, kludne sa pytaj na infekcne. Boreliozu ked zistia z krvi potom liecia dlhsie, aj infuzne ked treba.
Dopln si vitaminy vsetky, polovicka moja brala strasne vela veci ked mal borelie zistene...

janqa999
autor
24. sep 2021

@simca06022011 tak dúfam že to bude len tak . Lebo tá hlava má.obvas pobolieva a bojím sa či to nebude niečo vážnejšie (zápal mozgových blán) aj to spomenula že keď neprejde bolesť pôjdem na infekčné . Ale môže tak po mesiaci myslíte byť hneď zápal mozg.blan?

monulka205
24. sep 2021

@janqa999 ahoj, nemáš foto tých fľakov?

janqa999
autor
24. sep 2021

@monulka205 napis mi správu a pošlem ti .

monulka205
24. sep 2021

@janqa999 poslala som