Chemický peeling

29simona29
23. aug 2018

Ahojte, chcela by som pekne poprosiť o radi a Vaše skusenosti ohľadom chemického peelingu. Je tu niekto taký,kto tuto kúru absolvoval? Ja by som chcela začať v septembri kvôli drobným jazvickam po akné,ktoré mám ešte z čias puberty,mám ich take preliačené plus rozšírené pory-nie je to nejaké moc zle,ale chcela by som sa toho už konecne zbaviť raz a navždy. Zatial som ešte nebola na konzultácii u doktorky,nakoľko sa aj táto návšteva platí a potrebovala by som reálne skusenosti od Vás,či bol efekt viditeľný, či Vám to pomohlo a najmä, ako vyzerala Vaša pleť po každom ošetrení, či môžem normálne fungovať a v prípade začervenania či je to moc viditeľne alebo da sa prekryť makeupom. Veľmi pekne dakujem za každú skusenost.

eliska13
23. aug 2018

@29simona29 ja som ho mala, ale september je ešte priskoro kvôli slnku.Efekt je veľmi dobry ja som ani nebola červená, ale taká vysušená stiahnutá ako, keď si dáš na tvár masku.Ale možno záleží akú máš pleť ja mastnejšiu a hrubsiu
Na póry jazvičky to bude fajn.Ale daj si to robiť v centre nie niekde u kozmetičky tie používajú len málo %kyseliny.Takych 5-6 sedení postačuje väčšinou.

eliska13
23. aug 2018

@29simona29 pozerám, že si z Ba to máš pekný výber centier.Ja som nebola vôbec červená len som sa trocha supala a na to mi dali krem.celo a nos sa mi supali.prve sedenie len skúšajú ako zareagujes, až neskôr mi to nechali dlhšie.plet si budeš už dopredu doma pripravovať dajú Ti taký krem

29simona29
autor
23. aug 2018

@eliska13 dakujem veľmi pekne a ten efekt vydrzal dlhodobo alebo to treba potom po čase zase opakovať? A tie jazvicky ti zmizli alebo sa aspoň výraznejšie zredukovali?Ja mám tiež dosť hrubú a mastnú pleť...Dakujem pekne.

eliska13
23. aug 2018

@29simona29 ja som skôr mala fľaky čo som sa vytlacala a póry.Efekt bol dobrý, ale odvtedy som nebola sú tomu 3 r.mas dobrý typ pleti nebudeš mať tak skoro vrásky🙂

29simona29
autor
23. aug 2018

@eliska13 to je pravda s tými vráskami,aj keď b som ten typ pleti veľakrát vymenila za tie vrásky😉

viera27
23. aug 2018

@29simona29 si urob doma. Zacni nizsimi koncentraciami a vyskusaj, ktory typ kyseliny ti viac sedi, ci glykolova, ci salicilova atd. Zozenies az do 50% koncentraciu

eliska13
23. aug 2018

@29simona29 ináč kamoška bola nie v centre, ale y kožného lekára Raksanyi na zdravotnom stredisku Šustekova mal dobré ceny.Ja som bola vo Velkom Biely, ale práve minule som porovnávala ceny centier a plus mínus rovnaké často sú na jeseň aj na zlavomate

29simona29
autor
23. aug 2018

@viera27 máš s tým domácim aj skusenosti?nad tým som tiež rozmýšľala len sa toho trochu bojím a neviem či b to malo efekt...

jana2679
23. aug 2018

Ja som bola veľmi dávno, mala som hĺbkový zápal kože a po 3sedeniach zabralo perfektne, po sedení to trochu štipkalo a pocit stiahnutej kože a trochu červené,asi 3dni nič na tvár ale neľutujem výsledok perfektný.

damoska
16. máj 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

žienky, tento kavovy peeling ste niektoa skušali? Aky je? https://www.notino.sk/bodyboom/original-kavovy-telovy-peeling/ vraj je velmi dobry i proti celulitide a aj na plet.