Chudnutie po črevnej viróze. Ako rýchlo nabrať váhu?

tucniacik
26. aug 2008

ahojte,
uz si neviem rady tak skusim ci nemal niekto podobny problem..
pred tyzdnom mi vnoci prislo zle, vracala som, teplota, zimmica, do rana to preslo, par dni potom som mala citlivy zaludok, bolo mi stale na vracanie a tazoba na zaludku, nemohla som poraidne jest ani pit... o 4 dni sa to zlepsilo ale zacali prolbemy s crevami - vzdy rano ma niekolkokrat po sebe prezenie + krce, potom cely den nic, a dalsi den rano zase.. uz to trva 6.den, samozrejme mam dietu-suche pecivo, mrkva, ryza, banany a podobne...uzivala som smektu,endiex/nahrada endiaronu/... stale kojim,vyrazne som shudla a som uz fakt vysilena a vyslabnuta, kazdy den cakam ze sa to zlepsi ale je to rovnake, zajtra odchadzame na dovolenku a uz nestiham navstevu lekara...
viete mi niekto nieco uzitocne poradit? potrebujem surne pribrat a nabrat silu.... mam 158cm a iba 42kg.. uz ledva sa vladzem starat o natalku...
dakujem za akukolvek radu...

gangulienka
26. aug 2008

tak podla mna by to asi chcelo uz antibiotika....ak smecta ani endiex do par dni nezaberu....co keby si zbehla vecer na pohotovost oni ti ATB predpisu myslim aj take ked kojis....a kup si v lekarni nejaky rehydratacny roztok na doplnenie mineralii a tekutim napr. Kulisek sa jeden vola ale je to tusim pre deti. ...drzim palce nech to zvladnes 😉

erikasadek
26. aug 2008

podla , mna nemas virozu , je to skor bakterialneho charakteru, pokial ti to takto dlho trva, normalne prejde po 4 5 dnoch u teba neprestava, nato potrebujes naozaj navstevu u lekara, problem , je ze ides na dovolenku, je to velke riziko, pokial sa tvoj stav nezlepsuje.

bambusko
26. aug 2008

tucniacik, taketo prejavy mala moja kamoska po narodeni prveho dietata, kojila, chudla, bola anemicka, stale ju prehanalo, uz si aj myslela, ze je tehotna a po mnohych vysetreniach vysla diagnoza - celiakia. skus vynechat lepok - cize ziadne bezne pecivo ani chlieb

tucniacik
autor
26. aug 2008

kupila som si ten kulisek...
skusim zajtra preddovolenkou ist k lekarke,ale asi si mnou nic nespravi ked nestiham uz ani vytery,odbery...
ta celiakia sa mi nezda, to predsa nemoze prist len tak z jedneho dna na druhy, nie?

bambusko
26. aug 2008

moze, aj po 30, aj po 40 ☹ ved skus par dni a hned uvidis

mincika
26. aug 2009

ja mam teraz taku crevnu vyrozu .. a mam ju len jeden den ale zatial som mala len tu zimnicu a odrazu mi bolo strasne horuco a som zoslabnuta cely den som nic poriadne nejedla .. skor som vela pila caj mi pomaha, necitim take krce mozno to pomoze aj tebe

atrami
26. aug 2009

tucniacik,
nechcem strašiť, ale mne sa takto prejavoval koniec tehtenstva. Približne 10 dní pred porodom.

atrami
26. aug 2009

Jej, to je rok dozadu?

noricka
26. aug 2009

😀 😀 😀 aj ja som sa nachytala

marosko08
26. aug 2009

tucniacik ahoj.ja som mala vyrozu,ale hned rano som volala detskej lekarke a informovala som sa,ci mozem kojit.ta mi povedala,ze ano a hned mi predpisala aj lieky,i ked nemusela.ja by som to takto daleko,ako Ty si si to nechala zajst,nenechala.6dni je vela.bala by som sa hlavne o dieta.moja rada Ta urcite nepotesi,to mi je aj luto,ale chod k lekarke.a taka mala rada,kamarat susi bylinky a,,natrznik husi,,je proti hnacke,ale ci to moze kojaca matka a ci to vlastne kupis v lekarni,netusim.pekny vecer a skore uzdravenie

noricka
26. aug 2009

marosko...to je rok stará téma 🙂 🙂 🙂

marosko08
27. aug 2009

noricka dakujem,vobec som si ten rok nevsimla. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂ale celkom rada by som vedela,co vtedy tucniacik urobila.papa

marosko08
27. aug 2009

ale ako vidim,nie som sama,co som odpisala 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀