Čierne body na koži

17. nov 2023

Neviete z čoho alebo čo by to mohlo byt? na fotke by to asi nebolo vidno, su to take male akokey bodky alebo špinky, take čierne, na nohe pri chlpoch vlastne, jak vyrastaju chlpy, na jednej časti len na stehne, taku sa zoškrabat alebo vytlačit niektore, čo by to mohlo byt?

autor
17. nov 2023
egonsk
17. nov 2023

z kazdeho bodu ti rastie chlp, takze mozno nejaky problem s folikulami? ohol nohu a uvidis neskor, doktor povie ci sa bat ;) nenosis nahodou cierne leginy stale? ;)

egonsk
17. nov 2023

... este dobre, ze to nemas v inej casti tela, to by ti koli fotke tema dlho nevydrzala na tomto fore 🙂

taktotedanie
17. nov 2023

Do rozsirenych porov sa ti ukladaju mrtve kozne bunky a spina
Pouzivaj peeling

autor
17. nov 2023

@egonsk som chalan xd

egonsk
17. nov 2023

no a v com moja odpoved nebola univerzalna? Sportovci nosia kadejake sportove leginy, tiez chlapi co behaju po horach maju spodky, takze ako ti napisala aj ta baba vyssie, zrejme sa ti uklada bordel do folikul (to tie dierky z ktorych idu chlpy) a preto tam mas cierne bodky. A aj preto sa niektori sportovci holia vsade. Ja nastastie nesportujem a tak smrdim a som zarasteny ako spravny domorodec a hlavu si nerobim z nejakych bodiek, alebo zarastajucich chlpov 🙂