Čierny kašeľ - následky

michaella94
3. jan 2019

ahojte...je tu niekt kto prekonal cierny kasel? ja som ho mala potvrdeny pred rokom v decembri...brala som antibiotika cca 2 mesiace trvalo kym som prestala kaslat...no od vtedy vzdy ked som chora mam s kaslom problem...neviem sa nadychnut leb ma drazdi na priedukach lieky na ukludnenie nepomahaju a ja sa idem zadusit...da sa to nejako riesit? momentalne som tehotna a ochorela som tak je to o to horsie ze vela toho nemozem brat...no mimo tehotenstva mi tiez nic nepomaha...proste od kedy som ho mala sa necitim ok...co s tym? dakujem za kazdu radu....

eva8
3. jan 2019

@michaella94 čo na to hovoria lekári?

michaella94
autor
3. jan 2019

@eva8 teraz od februara budem mat novu obvodnu dr lebo ta co mam teraz nevori nikdy nic....

eva8
3. jan 2019

@michaella94 držím palce, neviem poradiť. Na kašeľ sú aj rôzne babské rady, ale treba ich prekonzultovať s gynekológom.

akinom0077
4. jan 2019

Ja som prekonala cierny kasel ked som mala 9r. trvalo to cely august a pol septembra. Brala som Rulid a nejake lieky este. Chodil ma denne pozriet dr. z rodiny povedal ze take pripady v akej miere som to mala ja uz davaju do nemocnice nastastie som mala tu moznost ze dozeral denne na mna on a zaobisla som sa bez hospitalizacie. Pri kazdom zachvate ktory sa opakoval kazdu hodinu nonstop presne ako hodinky som zvracala prve dva tyzdne...a nemohla sa nadychnut isla na mna hroza ked sa blizil ten cas...velmi si to pamatam vzdy som sa drzala mami ako kliest

akinom0077
4. jan 2019

Moji bratranci to mali suacstne so mnou v rovnakom veku jeden mal 9r a druhy 11r. vpodstate to oni prisniesli...ti boli ok za dva tyzdne