Cítim úzkosť a ráno vstávam do roboty

beta4
26. júl 2021

Ludia Prave teraz mam silnu uzkost ide ma roztrhat , neviem co zo sebou zajtra rano vstavam na 12 nastku a nemozem spat strašne sa bojim neviem kam mam napísať ....

h2
26. júl 2021

Prečo sa bojíš? Čoho? Vieme Ti nejako pomôcť? Môžeš napísať sem, tu vždy niekto je. Poradíme, pomôžeme.

3009
26. júl 2021

@beta4 daj si magnézium. Napíš sem.

beta4
autor
26. júl 2021

@h2 Proste Preskakuje mi srdce a lekari mi hovoria ze je to psychika ale človek pri tychto úzkostiach si mysli že zomiera

h2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
26. júl 2021

@beta4 Máš na to nejaké lieky?

h2
26. júl 2021

@beta4 A si doma sama? Nemáš tam nikoho pri sebe?

beta4
autor
26. júl 2021

@h2 Mam Ale tie berem len ráno , ja len stále nad tým premýšlam že čo ked to tento krát neni úzkosť ale fakt niečo fyzické proste neviem to už ani rozlíšiť ....

3009
26. júl 2021

@beta4 to je psychika.

h2
26. júl 2021

@beta4 Ak si pod dohľadom lekárov a oni hovoria, že je to psychické, tak by som im verila. Skús sa nejako upokojiť (ja viem, to je rada za 100 bodov 🙄), možno sa choď napiť vody, trošku sa poprechádzaj... Ak je tam niekto s Tebou, tak ho zobuď, že Ti je zle.
Je mi ľúto, že neviem poradiť lepšie.

simona139469
26. júl 2021

Ľahni si, otvor si okno a dýchaj, mysli na niečo pekné a dychaj a skús sa upokojiť. Možno budeš viac v klude a podarí sa ti aj zaspať, ale ak môžeš tak niekomu povedz že sa necitis dobre aby bol pri tebe keby bozechran niečo

beta4
autor
26. júl 2021

@h2 Dakujem Mne už len to pomohlo že sa mi niekto o takejto hodine ozval ..... Ja Proste strašne chcem aby to bola ta psychika račej než niečo fyzicke ....

h2
26. júl 2021

@beta4 Ak Ti to pomáha, pokojne píš. Aj tak neviem spať. 🙂 Napríklad napíš, aký si mala deň, čo si robila cez víkend...

3009
26. júl 2021

@beta4 ak by to bolo kritické volaj záchranku.

dominikatomas
27. júl 2021

@beta4 toto som mala rano som sa zobudila stale chytila ma uzkost,.. busilo mi srdce, potila som sa a myslela , ze ma slak trafi.. lahla som si na chbrat a dzchala z hlboka vydych nadych a dokola.... potom som sa sustredila na to dychanie a uvolnilo sa mi telo a poto som sa prinuila zaspat a zaspala som...ale viem, ze kazde ranot onemoze byt..treba fungovat normalne

katkaastrapacik
27. júl 2021

@beta4 Ahoj, možno trpíš úzkostnou poruchou. Navštív svojho obvodného lekára a zdôver sa mu. Podľa závažnosti ťa pošle buď za psychológom (ktorého môžem vyhľadať aj sama), alebo psychiatrom. Neboj sa, ide o pomerne častú poruchu. Existuje na ňu celý rad dýchacích a iných cvičení, s ktorými ti pomôže psychológ, v ťažších prípadoch medikamentózna liečba u psychiatra. Ale neboj sa, dá sa s tým žiť aj bojovať! Drží ti palce!

snazilka_bio_mamka
27. júl 2021

mas nejake ťažkosti v práci? vela stresu, nátlaku, zly kolektív, ťažká fyzická práca?

llenka014
27. júl 2021

@beta4 je to psychika mám to tiež :(

elysiacik
27. júl 2021

Kde je problém? Prečo tvoja psychika takto reaguje? Čo konkrétne ťa trápi? Lebo od toho podľa mňa treba začať 😉

kakawah
27. júl 2021

Vypi si ráno caj z medovky, alebo ľubovník bodkovany, daj si magnesium. Pusti si prijemnu hudbu, Keď nepomoze, tak k dr.

katkaastrapacik
27. júl 2021

@kakawah s ľubovníkom bodkovaným opatrne, je to droga s účinkom podobným antidepresívam, problém je, že väčšina ľudí si ho nevie správne dávkovať. V lepšom prípade sa vyhádžu bodkami (od toho ten názov byliny), ale následky môžu byť aj vážnejšie.

llenka014
27. júl 2021

@kakawah ja tiež beriem magnosolv vraj je na úzkosti

irusa
27. júl 2021

Dievčatá nejak sa to rozmohlo..tiež mám problémy rovnakého charakteru.. neviem,čo je to za pliaga.

0silvia0
27. júl 2021

@irusa nám kolegyňa v práci takto včera skolabovala, volali záchranku, vraj tetania.

irusa
27. júl 2021

@0silvia0 no tiež ju mám,no chvalabohu zatiaľ som neodpadla,no keď príde záchvat myslím,že je to môj koniec

llenka014
27. júl 2021

@irusa ja rozmýšľam dať sa na pozorovanie do nemocnice lebo mne stále niečo je

irusa
27. júl 2021

@llenka014 ono pokiaľ ti nič nezistili. Pôjdeš na pozorovanie možno týždeň budeš kľudná a opäť si začneš namyslat... jednoznačne psychika

llenka014
27. júl 2021

@irusa no mám x vyšetrení za sebou a zatiaľ nič chvalabohu, len má začalo znova brucho žalúdok bolieť pod rebrami terat najnovšie

irusa
27. júl 2021

@llenka014 bola si u psychiatra ??? Čo robíš cez bežný deň ??? Zamestnaj mozog,ruky...do práce nechodíš pokiaľ viem...

llenka014
27. júl 2021

@irusa bola som áno

irusa
27. júl 2021

@llenka014 a ako dlho berieš lieky ??? Hlavne treba sa nejak zamestnať..inak stále si budeš namyslat choroby