Čo je najlepšie na jahodové nohy?

nikolettnika
20. jún 2023

Zdravím, vedel by mi prosím niekto poradiť pripadne pomôcť čo je najlepšie na jahodové nohy? Trpim tým už 7 rokov a všetko čo som doteraz skúsila bolo zbytočne. Menila som rôzne žiletky, gély, krémy.. skúsila som aj depiláciu nôh ktorá mi pomohla asi na 2 týždne. Občas to je horšie a občas lepšie. Nejaká rada? budem vďačná

barcinka13
20. jún 2023

@nikolettnika mne na to pomohla len lumea

motylikova
20. jún 2023

@barcinka13 súhlasím na 100%, mám úplne rovnakú skúsenosť.

surama
20. jún 2023

@nikolettnika Pred holenim si nohy vzdy prejdi drsnejsim peelingom alebo takou tou drsnou rukavicou a ziletky vyskusaj panske Gillette.

dota6
20. jún 2023

@nikolettnika mne pomohlo az depilovanie cukrovou pastou, kedy sa nanáša pasta v protismere rastu chĺpkov a trhá sa v smere rastu. Síce som skoro prišla o rozum na začiatkoch ale naučila som sa s tým pracovať a je to najlepšie čo môže byť.

akvi
20. jún 2023

@nikolettnika najlepšia vecička na holenie je Philips OneBlade. Kúpili sme pre syna a už máme všetci svoju žiletku, lebo sa to nedá absolútne s ničím porovnať. Holim si tým úplne všetko 😅 Mne klasické žiletky neskutočne dráždili pokožku, "ženský" holiaci strojček mi neoholil všetko poriadne, tento Philips je fakt top.

nikolettnika
autor
20. jún 2023

@akvi Zoženiem aj v DM?

nikolettnika
autor
20. jún 2023

@dota6 Objednáva sa alebo sa dá kúpiť niekde?

akvi
20. jún 2023

@nikolettnika v dm určite nie, ale na nete hocikde a určite aj v datarte a nay a pod.

sharpay
20. jún 2023

@akvi praveze tento strojcek sa da kupit aj v DM... 🙂...

sayurinka
20. jún 2023

Súhlasím so žienkami vyššie. Lumea. Roky som sa s tým trápila, nič nezaberalo. Už po prvom použití Lumei som zaznamenala veľký rozdiel. Oplatí sa investovať. 🙂

dota6
20. jún 2023

@nikolettnika kupovala som v dm-ku je taká menšia s kleopatrou na obale myslím 😉 len treba pevné nervy pekne zahriať v ruke, spraviť maličkú gulku a pomaly rozotrieť v protismere a potiahnuť v smere rastu, tale kratšie trhavé pohyby 😇 sú aj videá na yt

hipuska
20. jún 2023

@sayurinka ktorú konkrétne máte lumeu?

marca12
20. jún 2023

@dota6 na toto sa chystam,neviem sa odhodlat. Ka mam taky problem,ze mne more vzdy tak vystipe nohy,mam nohy a oblast bikin samu bodku. Dufam,ze depilovanie cukrovou pastou pomozem. No bojim sa tej oblasti bikin. Musi to byt strasna bolest 😂

akvi
20. jún 2023

@sharpay fakt? No to by mi ani vo sne nenapadlo, že také niečo budú mať v dm. 😳

zdenkabartakova
20. jún 2023

@sayurinka lumea kde v lekárni sa dá kúpiť ci niekde zoženiem?

dota6
21. jún 2023

@marca12 bikini su super s cukrovou pastou. Síce na začiatku som bola viac v sprche, totiž keď sa polepis, teplou vodou to ide dole. Ja som bola na začiatku komplet zalepená. Sedela som na zemi v kúpeľni a plakala, že mám zalepené medzinožie, ruky, koberček, podlahu, no všetko :D ale potom som sa to naučila a výsledok je super.

marca12
21. jún 2023

@dota6 nemas potom vyrazky a krvave stopy po vytrhnutuch chlpkoch? Ako dlho vydrzi depilacia? Davas si najskor puder a potom cukrovu pastu?

dota6
21. jún 2023

@marca12 nedávam si púder a nemám žiadne problémy a hlavne nemám zarastené chĺpky konečne 😉

sayurinka
22. jún 2023

@hipuska
@zdenkabartakova
Ja mám konkrétne túto : https://www.andreashop.sk/philips-sc-199400 kupovanú cez eshop 🙂

zdenkabartakova
23. jún 2023

@sayurinka wau môžem písať jezisko (mužovi) že chcem darček 🤣