Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo je to za fľak na koži?

nikpa
25. jún 2020

Vyhodil sa mi asi pred týždňom na ruke z večera do rána. Nijako sa nemení, na dotyk je úplne rovnaký ako zbytok kože, nevyčnieva, nie je drsný, suchy, nesvrbi. Proste len fľak. Nemenila som prášok, mydlo, kozmetiku ani jedlo myslím, ze som nejedla žiadne iné ako obvykle.
Nikdy som nemala žiadnu alergiu ani exem.

solange7
25. jún 2020

@nikpa mozno si sa popalila a ani nevies. Alebo nejake farbivo.

7miriam77
25. jún 2020

mne to pride ako modrina

nikpa
autor
25. jún 2020

@solange7
@7miriam77 aj mna napadlo ze modrina alebo popálene ale vôbec to neboli, nebude to ani jedno z toho. A vobec to nebledne, co popalenina a modrina časom blednú

solange7
25. jún 2020

@nikpa a nefarbila si si vlasy? 🙂 to moze byt nejaka uplna hlupost. Skus pockat tyzden dva a ked to nezmizne, tak by som radsej skocila ku koznej. Ja som raz zalievala pol roka umely kaktus, skus si to mazat nejakou mastickou, ak to bude farba aspon ti skor zlezie. 😀

stanulienkat
25. jún 2020

podľa mňa Tiež je to modrina. Nemusí to automaticky bolieť, pod kožou ti praskla nejaká cievka a urobil sa ti krvný výron. Uvidíš, ciTi to do troch týždňoch zmizne.

nikpa
autor
25. jún 2020

@solange7 nie, nefarbila 😁 uz som to čochrala a nič

77daniela77
25. jún 2020

Mna napadlo ci si nemala kliesta....vyzera to trochu inak,ale pre istotu.....

nikpa
autor
25. jún 2020

@77daniela77 neviem o žiadnom, teoreticky som mohla, chodíme často k vode aj do lesa 😳 idem to vygooglit ako to vyzerá

luccija
25. jún 2020

@nikpa nerobila si niečo v záhrade?mne nejaká burina tak spálila ruku a dlho to mizlo

nikpa
autor
25. jún 2020

@luccija ano, trhala som zelinu bez rukavíc. Aj som striekala, sice len s octovu vodu ale chytala som všetko možné, burinu, chrobáky. Vidíš, to ma vobec nenapadlo.

luccija
25. jún 2020

@nikpa tak to bude od toho😀ja som to mala aj mesiac

Tu začni písať odpoveď...

Odošli