Čo pomáha na prechladnutie?

kristin00
27. dec 2022

Ahojte, už cca mesiac možno aj viac ma trápi upchatý nos, bolest hrdla, unava. Teploty nemám. Bola som u dr, CRP zvýšené minimálne 11. Dostala som ketonal na hrdlo, nepomohlo, potom antibiotiká, taktiež nič. Nonstop mám pocit že mám hlieny niekde medzi krkom a nosom a neviem to vysmrkat, plus do toho bolest hrdla, hlavy a neskutočná unava. Viete mi niečo poradiť ako sa toho vírusu zbaviť ? Vitamíny beriem. Mam doma 2 mesačnú dcérku a takto sa nedá fungovať 😏

stanulienkat
27. dec 2022

Ked pouzijes lupu, alebo google, do 3 sekund mas vysledok.

kristin00
autor
27. dec 2022

@stanulienkat smaozrejme skúšala som všetko 😃 Mna by skôr zaujimalo, či nikomu pomohlo niečo iné ako bezne veci, ktoré mi žiaľ nepomáhajú.

loliki
27. dec 2022

@kristin00 Modafen. Vyskúšaj.

kristin00
autor
27. dec 2022

@loliki nie je to niečo ako ketonal ale voľno predajne ? 🙂

pribinak
27. dec 2022

@kristin00 naspäť k doktorke, zobrať krv a opäť urobiť vytery

kristin00
autor
27. dec 2022

@pribinak krv mi brali nedávno to bolo ok len vytery mi nerobili, dokonca z odberu som mala zapalove parametre negatívne len z prsta mi vyšlo vyššie CRP

kristin00
autor
27. dec 2022

@pribinak dokonca to odomna chytila aj mala nazaciatku :( ta bola v nemocnici, mala z toho zápal priedušiek a pozitívny RS vírus, vraj mám pravdepodobne ten istý vírus

pribinak
27. dec 2022

@kristin00 však povedz tvojej dr. že si bola v nemocnici s dieťaťom a tam uvideli že zrejme od teba má vírus takého a takého typu
Veď tlač to trosku

kristin00
autor
27. dec 2022

@pribinak no skusim tam teda ešte raz zbehnut 😊