Čo pomáha proti únave?

sunny8
23. júl 2020

Ahojte už asi pár dní som úplne vycucaná. Klasicky káva nepomáha. Spím cca 7-8 hodín ale už okolo obeda ma berie na spanie a ledva chodím. Večer práveže mám energie dosť len cez deň som ako zombie. Na preventívke som bola nič mi nie je. Poraďte niečo čo by mi dodalo energie 🙂 ďakujem ❤️

lia_nka
23. júl 2020

Skus urobiť tehotensky test😊

kucikuc
23. júl 2020

Magnézium

anickaaa6aaa
23. júl 2020

Ja to isté. Už roky. krvné testy ukážkové. Tehotná nie som a magnézium ma akurát uspava. Zatiaľ som neprišla na to co mi chyba.

sunny8
autor
23. júl 2020

@lia_nka 😁 tehotenstvo je úplne vylúčené nemám byť z čoho 😁
@kucikuc mne sa po ňom práveže chce viac spať 😞

@anickaaa6aaa a ako funguješ? Ako premáhaš ten pocit keď chces spať ale vieš že nemôžeš ?

evkakozickova
23. júl 2020

@sunny8 môj prípad akurát že ja som tehotná 😊 a večer nie a nie zaspať

simca06022011
23. júl 2020

skusit mozes este železo... mas dostatocny pitny rezim?

iveta143
23. júl 2020

magnerot

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska13
23. júl 2020

@sunny8 nemáš nízky tlak?mne pomáha na únavu šport ledva sa k tomu dokopem, ale strašne ma to naštartuje hoc aj rýchlochodzou prechádzka.A ja som tiež najzivsia večer a v noci😊doobeda často pretrpim

0silvia0
23. júl 2020

@sunny8 podla mna to robi to teplo, som na tom rovnako...

tripetta
23. júl 2020

Nemáš únavový syndróm? Ja áno, takže som väčšinou ako zombie :D :D Ale u mňa je to kôli systémovej chorobe. Káva mi tiež skoro nezaberá. Večer mám energie viac. Spať zvládnem niekedy kľudne aj 20 hodín, občas ledva prejdem na wc a sú dni, kedy je to celkom fajn, skoro ako normál. V lete sa mi to zvykne zhoršiť, ale toto leto je zatiaľ celkom milosrdné, nie sú až také horúčavy našťastie.
Dobre mi robí sem tam zobrať železo, pravidelne magnézium, jesť orechy kôli vit. B.

eliska13
23. júl 2020

@tripetta ako Ti to diagnostikovali?aj si na ID?ja som minule zahliadla na FB skupinku a je to ťažké každý lekár tápe a ľudia chodia od neurológa, imunológovi k psychiatrovi.

tripetta
23. júl 2020

@eliska13 To je dlhá story.

zuzka251
23. júl 2020

@sunny8 zeleniny, ovocia, vody máš dosť? stres? ja by som skúsila šport a otužovanie v sprche

daisylucky
23. júl 2020

Môže to byť aj dáke vyhorenie, depresia. Skus najskôr zdravšie žiť, zdravšie jest, cvičiť, starať sa o seba, relax, menej stresu a pod. A tiež vitamíny a nájsť magnezko, ktoré ťa nebude uspavat.

danielahamar
23. júl 2020

D vitamin

flakulka
24. júl 2020

@sunny8 aj stitna zlaza to moze byt

fero208
Odpoveď bola odstránená
Zobraz