Neskutočná únava

8. feb 2024

Baby prosím, čo proti únave? Neskutočne bývam unavená , už okolo 7 večer normálne nevládzem ..ani žiť..mám dve malé deti , učím sa s nimi, normálny chod domácnosti, upratujem každý deň, chodím do práce , mám vlastnú firmicku malú, tak tam som doobeda ,prípadne niekedy riešim aj večer , varím ..mám 6 psov , dvoch cane corso (našich ) a 4 spicov( zachránených ) , ..kým sa o nich postarám a upokojim potreby všetkých,som ako citrón ..vyzmykana 😅 ja by som strašné chcela cvičiť, neviem si tam nájsť priestor na to..vraj to dobíja energiu..káva nepomáha nič nepomáha , hotová som ..poraďte mi prosím niečo , čo vam pomáha proti únave , ja si naozaj veľmi rada nechám poradiť ..

hederamonstera
8. feb 2024

Nepisala si tu uz nahodou? Kde sme zistili, ze psov chcel manzel ale staras sa ty a vlastne manzel s nicim nepomaha

Co mi pomaha? Spanok, cvicenie, prerusovany post, magnezium (aj ked to mam skor na nervy), ziadny cukor, menej zodpovednosti a povinnosti

autor
8. feb 2024

@hederamonstera jaj nie nie , ja som nepísala , môj manžel nechcel psi

zmrzlinka2021
8. feb 2024

Daj seba na prvé miesto. Zrus čo sa dá. Prácu del s manželom, inými ľuďmi.

autor
8. feb 2024

@zmrzlinka2021 prosím ťa to ako sa robí? Keď muž je celé dni v práci, potrebujem sa učiť s deťmi , psi sa potrebujú venčiť, ale chcem naozaj cvičiť

autor
8. feb 2024

@hederamonstera žiadny cukor? Naozaj? Nie je z toho energia ?

hederamonstera
8. feb 2024

Ano, je ale potom ked ti tak rychlo zleti cukor v krvi ako ti vyleti, tak mas chut jedine spat. Preto je rozumne drzat si hladinu cukru v krvi v normalnej vyske, aby neboli vykyvy, ktore telo unavuju
Len cukor je ako droga, musis prezit abstak a este vacsiu unavu ale potom to stoji za to

autor
8. feb 2024

@hederamonstera jaj tak rozumiem , tak nič sladké, ja si práveže dám doobeda milu, alebo horalku

zmrzlinka2021
8. feb 2024

Aké máš staré deti?

autor
8. feb 2024

@zmrzlinka2021 6 rokov

zmrzlinka2021
8. feb 2024

Dá sa poriešiť psov a dať ich do láskavých rúk?

autor
8. feb 2024

@zmrzlinka2021 skúšali sme ,jedno sme dali , viac detí neuniesli ..volali mi zo školy ,učiteľka že malý je ko kvôli tomu , že plače, nevie sa sústrediť,musela som ísť pre neho a psi asi tiež nebudú za ,už sú tu dlho

zmrzlinka2021
8. feb 2024

Ok, a pani na výpomoc? Upratovanie a venčenie?

autor
8. feb 2024

@zmrzlinka2021 rozmýšľam na tým naozaj ..ale ti malý veľmi nie sú problém , vieš to má 2 kilá , to strčis pod pazuchy a ideš😄 tých veľkých neviem či by mal niekto odvahu vencit

autor
8. feb 2024

@zmrzlinka2021 ale nad tým upratovaním rozmyslsm

compra
8. feb 2024

Moj recept je vela magnezia, Dcko, Cko, zinok a selen kazdy den. Dostatocne pit vodu. Hned ako sa pozabudnem, prichadza unava. Skusit si najst niekoho na upratanie. Naozaj netreba upratovat kazdy den. Len bezny poriadok v kuchyni robim. U mna cvicenie prichadza do uvahy len rano alebo okolo obeda.Vtedy som najvykonnejsia. A skusit prehodnotit povinnosti. Co naozaj musis, a co robis, lebo mas pocit, ze musis, ale svet sa nezblazni ak neurobis. Pripadne hladat vypomoc. Manzel tiez urcite nerobi 24h denne. Kamosky. Rodina.