Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomôže na hemoroidy?

katkamarosova
27. máj 2012

prosím aká mastička dobrá na hemoroidy...a aký doktor to lieči ☹

karamel
13. aug 2013

Preparation H

ivia123
13. aug 2013

detralex, sedave kupele v dubovej kôre,ale pomôže aj chirurg

martinahorv
9. sep 2013

Ahoj, ja som požívala všetko možne od hemostop, detralex, ale hemoroidov ma zbavil Fine6.

erika_rika
9. sep 2013

Faktu mast

taaja
9. sep 2013

Mobivenal micro,za 2 dni mi bolo ovela lepšie.

salome_82
9. sep 2013

Mne pomohli čipky, ktoré sa volajú Faktu. Povedal mi o nich gyndoš.

fetinko
9. sep 2013

klistir,mesacna kura 🙂

jarka299
12. okt 2013

Mám dobré zkušenosti s mastí hemodin. Obsahuje výtažky z dubové kůry a opravdu zabírá. Namažu 2x denně na postižení místo a do 3 dnů je po bolesti. Bohužel se mi to velmi často vrací =(. A proto jsem začala také užívat tablety hemodin akut, ale prý se mají užívat dlouhodobě, aby byl výsledek znát. Mají pozitivně působit na pružnost cévních stěn a odbourávat vnitřní příčiny obtíží. Uvidíme, zda mi zaberou.

m_ij_ka
12. okt 2013

dubová kôra, hemostop gel

erikapekna
14. jan 2014

ja mam dobre skusenosti s mastickou mobivenal hemorex

kika1111
14. jan 2014

Ja som sa trápila s H 2 mesiace... už som bola odhodlaná ísť k dr. nech mi to vyreže...ale potom som našla na nete liek MOBIVENAL MICRO - sú to tablety. stoja okolo 11€ - týždeň som užívala 2tablety naraz, druhý týždeň som si dávala po jednej tablete a mám svätý pokoj... predtým sa mi to pravidelne vracalo, nemohla som chodiť von, sadnúť si na nič studené...proste hrozné, mne nepomáhali ani čípky, ani maste, ani dubová kôra - nič. až tento zázrak mi pomohol. po tých dvoch týždňoch som si skúsila nedať a super - nič sa mi nevrátilo - zatiaľ. a dúfam, že sa ani nevráti už

jaja4444
10. feb 2014

mne kamarátka spomínala že vyskúšala hemorex krem a tiež mobivenal micro, má s nimi dobré výsledky

tatis
10. feb 2014

u nas ma s tym problem manzel..odporucam namiesto Detralexu o polovicu lacnejsi Diorex, uplne rovnake zlozenie a z masti a cipkov si pochvaloval PreparationH a Faktu. Ale operacny zakrok ho napokon neminul. Ja vsak zasadne neodporucam MuDr. Kehera zo Ziaru...vzal 350€ za zakrok, ktory mu ani nepomohol, ani mu ho vlaste nemal spravit, lebo manzel ma kovove implantaty a doktor si vobec nepozrel kartu ani sa ho na to nespytal. Nasou zachranou bol primar v Zlatych Moravciach a zadarmo.

kazka
10. feb 2014

Ahoj, mne po pôrode veľmi pomohol čaj z dubovej kôry, zakúpený v lekárni (majú sáčkový aj sypaný), spravíš si z neho zopárkrát kúpeľ a mne veľmi pomohol...odvtedy som nemala problém ...

marekluknik
16. apr 2014

Úplne súhlasím s m_ij_ka, dubová kora a Hemostop gél a hemoroidy sú preč, tiež som ich takto liečila.

777tina
9. máj 2014

Já už jsem tu dávala odkaz na olejíček, který ty boule na konečníku vstřebává a když si to večer trochu vmastím do konečníku, ráno tam není skoro nic, mám dobré zkušenosti s tímto olejem, mám hemeroidy již 15 let a vyzkoušela a zažila jsem si bolesti nemálo. Je to olej FINE6

mariapotka
17. jún 2014

ja som mala hemoroid vonkajší a iba prvého stupňa, nebolo to až také hrozné, kúpila som si v lekárni hemostop, ktorý mi odporúčil doktor s tým, že ak nepomože tak skúsime niečo iné, hemostop mi zabral do týždňa, citíla som, že sa hemoroid sťahuje a nakoniec úplne zmizol 🙂

angelinka13
17. jún 2014

Vyborny na hemoroidy je sedaci kupel z dubovej kory, alebo aj masazny gel. Treba si davat pozor tiez na stravu, aby si nemala tvrdu stolicu...Treba papat vela, vela vlakniny (ovocie, zelenia, orechy, strukoviny, semiacka) a pit vela tekutin. Odporucam aj chlorellu, po nej sa stolica krasne upravi, ma taku redsiu konzistenciu.

zuzankaolej
20. jún 2014

Vidím, že viacero ľudí tu chváli hemostop gél, ja sa k ním pripájam, mne tiež pomohol 🙂

susanne6
20. jún 2014

u každého zaberá niečo iné...musíš nájsť to svoje a dúfam,že skúsiš prvé a hneď zaberie 😉 , ja osobne aj tak vždy skončím pri tabletkách detralex

zuzka1008
20. jún 2014

Mne v pôrodnici poradili masť faktu, pomohla mi 🙂

ivkadracova
8. júl 2014

V prom rade: Glicerin pred velkou potrebou! Aspon 30 min pred, ak sa da, tak lahnut na brucho; treba sa naucit to nacasovat, dieta nedieta.
Po potrebe: akakolvek mast, ci Faktu, ci Avenoc, ci Mastu, ... vsetko urobi to iste. Ale: objednala som si Anusol cipky z anglicka, su ako krem, odporucam ich.
Chemia: brat nahradu detralexu Moviben (ja beriem 1x denne hoci kojim, ked nezabudnem). Napriek anemii vysadit nahradu zeleza! A nebrat. Snazit sa doplnit si zelezo inak - vsetko je na webe.
Byliny: samozrejme dubova kora a vsetky odvary pre 20 min sedavy kupel vecer, su prospesne. Dubovu koru varit 8 min.
Fyziologicke: Nezabudnite na vankus na sedenie kym je to citelne. Dalej chladit sprchou. Treba pohyb a zdravu domacu stravu, ziadnu bolest ani stres. Rano vlaknina, pocas dna jablka.. ale to moze byt individualne.
Proti stresu a depresiam: Lubovnik bodkovany, najlepsie vecer. Caj na kojenie (pre dojciace mamy..) obsahuje tiez upokojujuce latky.
Precistenie organizmu: ja si davam rano Zihlavu a pocas dna Praslicku, alebo kombinaciu Praslicku s Rebrickom. By ste sa divili kolko svinstva zo mna po porode takto vyslo.. a stale ide.
Vsetko co pisem je dostupne bez lekara ci predpisov na Slovensku.

jazminn
9. júl 2014

Z vlastnej skúsennosti roztok Milaniv. Niet nad to...potieraš týmto roztokom a máš pokoj. Tuším som to objednávala na : milaniv@zoznam.sk

ivkax
15. aug 2014

Najlepšia mastička je FINE6, určite ti pomôže a keď ju budeš používať pravidelne hemoroidy už nebudeš mať. 😉

tomasko9
17. okt 2014

super , aj ja sa trapim z hemoroidmi, po prvy krat už druhy tyžden, no je to hrozne, čo som si odtrpela, ale myslim si že pomohlo odstranenie u dr z cievneho, asi to vypaloval?? no neviem, bolo to jedno, čo robi, len nech ja mam s tym sväty pokoj, a lieky čo beriem, tak mam mobivenal, faktu šipky, aj mast, ale tie čipky mi nezaberali, praveže som dostala zapal. A jasne, ako po zapale som dostala atb, a umyvat sa mam iba v čistej vode, skôr chladnejšie, a vždy po stolici si konečnik vydezinfikovat.

klara_159
20. jan 2015

mne pomohol gel a tobolky hemostop, vdaka gelu sa mi nejak vtiahli dovnutra a tie tobolky mi to liecil zvnutra, tie som este nejaku dobu potom uzivala aby sa mi hemoroidy nevratili, mozem odporucat ... ale treba aj dodrziavat hygienu, stravovanie atd... liecba nezahrnuje iba vyrobky z lekarne

mamazem
23. jan 2015

Keďže každá choroba má aj svoju psychickú stránku a príčinu, aj hemoroidy ju majú 🙂 Podľa alternatívnej medicíny mávajú hemoroidy ľudia, ktorí majú stres spôsobený časovým tlakom, čiže nestíhajú. Ak máte pocit, že aj toto môže byť Vaša príčina, treba sa zastaviť a naozaj do zblbnutia opakovať „Na všetko dôležité v mojom živote mám dostatok času“.. A kto by chcel podporu bylinkami, odporúčam čaj Hemoroid + tinktúra Pagaštan. Nájdete na našom webe.

matrix87
23. jan 2015

mne svokra odporucila cipky Hemorol, predavaju ich vraj len v Polsku. ze to je najlepsie, ale neviem posudit, este som sa k tomu nedostala...

petogu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marikalysik
29. jan 2015
Používateľ marikalysik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.

Ako tu už viacerí spomínali veľmi dobrý je hemostop, či už tobolky, ktoré sú viac "hygienické" alebo gél, ktorý som používala aj ja a ten stačil... je to nepríjemné ochorenie ale človek sa musí sem tam zaťať a vydržať 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli