Co vám pomohlo na bolesť prsníka ?

lauritka00
19. nov 2019

Ahojte citala som tu viac diskusii k tejto teme. Moj problem je taky ze ma dlhodobo bolieva lavy prsnik, bola som aj u gynekologa aj na sono kde vsetko bolo ok, no bolest je stale, aj pod pazuchou aj v prsniku...trapi ma to a rozmyslam kde moze byt problem, ci v chrbtici alebo kde...neviem na akeho lekara by som sa este mala obratit...viacere zeny pisali ze to mali tiez tak co vam na to pomohlo? Este dodam ze s cyklom to nesuvisi..boli to pred pocas aj po ms

limia7
19. nov 2019

Ahoj, ja som mala tento problém tiež v ľavom prsníku a aj som v ňom mala 0,5 cm nález s hustou tekutinou, ale našťastie sa mi to zmenšuje. Ak ti sono nič neukázalo, tak problém je určite niekde inde. Skús zbehnúť za obvodnou, že aké vyšetrenia by ti odporučila.

renirv
19. nov 2019

Treba ist znova k doktorke nech ta posle este na ine vysetrenia. Mozno ct ?

angi07
19. nov 2019

@lauritka00 to iste som mala na jar nic nezistili....do spravy napisali taku zvlastnu diagnozu ...pohladala som na nete a ze mastalgia je spravidla okrem pôsobenia estrogénu spôsobená neprimeraným požívaním kofeínu alebo chronickým stresom.takze som presla na bezkofeionvu kavu ...po mesiaci sa to zacalo zlepsovat a po dalsom mesiaci bolest zmizla

lauritka00
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angi07
19. nov 2019

@lauritka00 presne...tak z boku a ide to z podpazusia...🙄skus obmedzit teda tu kavu na 1 x denne a ostatne bezkofeinove ...kup si guajacuram -volnopredajne- na nervozitu , dusevne napatie - uzkost a stres... mozno pomoze .drzim palce!

kolieskova232
19. nov 2019

@lauritka00 to by som nepovedala, ze pricinou moze byt aj kava. je mi luto, ze tvoj syn ma vazne ochorenie. dufam, ze to bude vsetko v poriadku. drz sa.

angi07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angi07
19. nov 2019

@kolieskova232 https://www.google.com/amp/s/primar.sme.sk/c/am...
velmi.podrobne to opisuje a vystihuje aby obmedzili kavu cokoladu fajcenie...ked nie je ziadny iny nalez samozrejme..za skusku to stoji.a okrem toho ked ma vela stresu tie svaly su napnute kludne moze byt aj ten nerv medzi rebrami alebo problem v chrbtici

marion30
19. nov 2019

Áno,je to mastalgia,ak tak užívať homeopatiká na to

lauritka00
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lauritka00
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angi07
20. nov 2019

@lauritka00 no dufajme ze ozaj iba ten nerv drzim palce .daj vediet....

marion30
20. nov 2019

@lauritka00 ja som užívala Mastodynom,ale predpisoval mi gynekológ,i keď tuším vždy mi povedal že sú na voľný predaj čiže sa dopláca celková suma,skús kúpiť alebo si vypytaj od lekárq

lauritka00
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
limia7
21. nov 2019

@lauritka00 skôr skús fyzioterapeuta, lebo ak máš zablokovaný nerv, tak masáž ti moc nepomôže