Čo vám pomohlo proti vypadávaniu vlasov?

alenka2101
12. mar 2024

Co vam najviac pomohlo proti vypadavaniu vlasov?..aky pripravok?

rozculena
12. mar 2024

dôlžitý je dôvod.Mne nič,lebo hormóny.

alenka2101
autor
12. mar 2024

@rozculena po chorobe..chripka,zapal priedusiek

rozculena
12. mar 2024

@alenka2101 oslabený,vyčerpaný organizmus.....podľa mňa,keď sa dáš dokopy,tak to prestane....možno by ti mohli spraviť rozbor krvi,či máš dosť železa.....kolegyni padali vlasy,zostávali jej lysiny....mala málo železa.

https://doktorpro.sk/blog/faq-vitamins-for-stre...

michaela329
12. mar 2024

@alenka2101 úprimne? Tehotenské vitamíny - femibion a pregnafolin. Vlasové hnojivo, Revalid a ani šampóny nepomohli. 😀

aaadkaaa
12. mar 2024

Nikdy by som neverila, ale uz som bola zufala a skusila som ten cesnakovy sampon z farmasi a zabral. Dovtedy nic😒

kat_
12. mar 2024

biohar vodicka na vlasy a zinkorot

jovka
12. mar 2024

@rozculena a zachranilo ju to? nevies nahodou aj kedy jej zabrala liecba? lebo ja som dlhodobo anemik , kaslala som na to , no teraz posledny mesiac to je nenormalne a uz fakt vidim ze mam ovela menej vlasov , takze musim zakrocit..snad nie neskoro :(

rozculena
12. mar 2024

@jovka ano,železo jej pomohlo.Neviem ako dlho to trvalo,ona mala fakt niekoľko lysín veľkých ako 2eurovka,kompletne jej tam vypadali vlasy......

jovka
12. mar 2024

idem aj na krv este ale tu anemiu viem , tak si nadavam aka som hlupana , ze som to neriesila , mala som 10 vlasov teraz mam asi 5 ,zelezo som zacala brat tyzden aj biosil aj vsetko naraz🙄 tak dakujem , viem ze kazdy sme iny , ale dala si mi rosku nadeje🙏

twinflame
12. mar 2024

@alenka2101 mne vyrazne pomohol vitamin D, idealne spolu s vitaminom K

rozculena
12. mar 2024

@jovka nech ti urobia rozbor aj na iné vitamíny,môže tam byť aj iná príčina.....prípadne obetuj pár eur a daj si to spraviť súkromne...

dzejsik
12. mar 2024

@jovka mne inak zelezo tiez pomohlo, nemala som lysiny ani kuty, iba mi zredli vlasy oproti minulosti, ale ako som dala dokopy anemiu, tak mi zo vsade zacali rast nove vlasy a su citelne hustejsie

benit
12. mar 2024

@alenka2101 ja som mala to iste, v6soke davky decka a zinok. Zastavilo sa to.

jovka
12. mar 2024

no ja som zacala teraz vsetko (zelezo , biotin ,planet 39 , minoxidil,methionin), ze ak teda nieco zaberie , ani nebudem vediet co to bolo .

alenka2101
autor
12. mar 2024

Dakujem....poskusam nieco...

arasidka123
12. mar 2024

@alenka2101 ja mám keratinovy šampón a masku na vlasy z farmasi a teda tiež som spokojna