Depilácia intímnych partií

tina_telekova
25. okt 2015

Dievcence,podstupujete depilaciu intimnych partii? V kozmetickom salone?

nela1916
26. okt 2015

No od kozmetičky viem zopár storiek, ako niektoré podstupujú a desivo pravidelne, ja som si však nikdy netrúfla. 🙂 Tiež by ma zaujímalo, ako sa k tomuto ženy stavajú, ja si niektoré veci neviem predstaviť inak ako na vlastnú päsť

tilly
26. okt 2015

ano, vola sa to brazilska depilacia 😉

tina_telekova
autor
26. okt 2015

Nazov viem, len si neviem predstavit ako to prebieha..... to tam pridem, lahnem ako na kozu????? si to trosku neviem predstavit a ta bolest musi byt ukrutna ... ale vraj je po tej depilacii dlhsie pokoj, je to tak?

kvietocka33
26. okt 2015

@tina_telekova tak toto by som aj ja rada vedela ze ako to prebieha 🙂 ako na gynde? 🙂

gabika87
26. okt 2015

áno už niekolko rokov, aj voskom aj cukrovou pastu, ležíš normálne na kozmetickom kresle, jedna noha vystretá, jedna skrčená, resp. ako to bude kozmetičke vyhovovať, aby mala lepší prístup, je na tebe, či chceš pásik alebo úplne a či chceš aj zadok alebo nie. čím častejšie chodíš, tým menej to podla mna bolí a je toho menej. najviac bolí ak ideš prvý krát, najnovšie za poplatok ma natierajú pred tým krémom na znecitlivenie, konkrétne ja chodím na dep. pastou a ak to porovnám voskom, tak menej zarastajú.

zojaaa
26. okt 2015

Robi to kozmeticka, lezis normalne na stole/kresle, ako ked ti robi kozmetiku, depiluje nohy.... Kazda kozmeticka to moze mat inak....jedna ti povie, aby si si dala dole gatky, ina ma nejake jednorazove, mala som aj svoje a len som ich posuvala/odhrnala podla toho aku cast robila...

kvietocka33
26. okt 2015

@gabika87 kolko taka depilacia stoji?

gabika87
26. okt 2015

brazílska 19€, zadok +5€ a ten krém +4€
@kvietocka33

kvietocka33
26. okt 2015

@gabika87 a este otazocka ako casto treba chodit? Viem ze u kazdeho inak ze podla potreby ale aspon priblizne

gabika87
26. okt 2015

tak raz za 4 týždne, ale bola som aj po 6, a teraz idem po 5. ono to záleží aj podla cyklu, a tiež nie je dobré aby si tam chodila s krátkymi, takze tie 4 týždne sú také optimum
@kvietocka33

kvietocka33
26. okt 2015

@gabika87 ok dakujem pekne

tina_telekova
autor
26. okt 2015

Dakujem pekne, asi skusim. Len neviem ci aj v BB tieto sluzby najdem 🙂

tilly
26. okt 2015

@gabika87 presne, cim castejsie a dlhsie chodis, tym to menej boli

step13
26. okt 2015

No mojej kamosky dcera to roby doma ma kozmeticky salon ties sa chodia depilovat aj muzy 🙂🙂 ked som to povedala mm tak skoro omdlel ze vzivote by si slimaka nedal odepilovat 😀 😀 skoro som sa pocikala 😀

vvrka
26. okt 2015

Zadok? Akoze.... To kde? 🙂

sardinka335
26. okt 2015

jejdanenkypanenky!!!! Raz som pozerala taky domkument a tam normalne do toho ohnabia spravili vzory ako srdiečko a neviem čo...napr na Valentína...
Ja som ,,hanblivá konzerva,, takze mne staží žiletka a ide sa. Máte moj obdiv kočky.

ditatxu
26. okt 2015

Ano normalne chodim pravidelne kazde 4 tyznde je to supr. Teraz S tymto brusiskom nechodim 😀 bolest trosku je ale to prejde v momente a mas pokoJ. Inak mna osobne viac boli depilacia noh ako susky. A ziadne strnisko. Mna osobne nebavi ziletkovat sa kazdych par dni to je na slak traf. Lezim normlane na lozku jedna noha vystreta druha pokrcena pri hrudi. A co sa zadku tyka tak tie chlpky okolo ritky sa depiluju, to inak boli najmenej. Takze do toho 🙂

step13
26. okt 2015

No tak stoho sa vselico da robit hlavne sa specializuju rakusku nato este to aj krasne zafarbia kludne mozes tam mat aj vianocny strocnek a gule nanom 🙂🙂🙂🙂 tak samo zalezi kde ma clovek prah svojej hamblivosti 🙂 urcite treba nato viac odvahy skor obdivujem kozmeticky lebo co mi vravela kamoskyna dcera tak nie vzdy je prijemne toto prenu uz neras poslala zakaznicku domou co nemohla pritom dychat 😀
@sardinka335

sardinka335
26. okt 2015

@step13 booožiku...ved to ked idem na gyndu sa ,,hodinu,, sprchujem a cikať už nejdem ani keby ma malo roztrhnuť. Taky trapas by som neprezila ale verím tomu ze mojmu manželovi by sa to veeeelmi pačilo takto uprava aj s ornamentom 🙂 No, ja by som využila skor nejaky ,,domaci set,, na ,,skrášlenie,,.

ditatxu
26. okt 2015

@step13 ty brdo to ma nenapadlo 😀 normalne ako ked ides na gyndu tak cerstvo vymydlena samozrejme. Pride mi to dost logicke ale asi nie vsetkym. Brrrrrr

step13
26. okt 2015

@sardinka335
@ditatxu no ved to ze ake su niektore zeni fuj ja ked idem gynesovy tak ju mam az vymocenu od sprchy ved bych tam odpadla odhamby 🙂🙂 ale vseliaky ludia preto obdivujem taketo zamesnania ja bych asi pritom tycku hodila asi by som sa tym mala zaoberat i ja dobra dieta neviem ci by som nieake susto dala doust 😀 dieta ako vysita 🙂🙂

ditatxu
26. okt 2015

Inak taka pikoska 🙂 raz som si kupila domov pevny vosk ze si to skusim odepilovat sama... No hroza! Vosk bud horuci alebo uz malo teply, lebo inak sa to doma neda iba mat v horucej vode. Vosk na uteraku, na dlazbe, na zrkadle, p..covala som jak vrana, a trvalo mi to viac ako polhodinu. U kozmeticky to je za par minut 😀 takze domace pokusy nedoporucujem

mimina00
26. okt 2015

Och jezis zeny a co tak sa doma v pohode vydepilovat laserom??drahe ale v sukromý,sama a v podstate tie peniaze miniete aj tak do salonu...

veronka
26. okt 2015

@step13 slimaka 😀

tina_telekova
autor
26. okt 2015

Baby a v banskobystrickom kraji o nejakom salone, kt. by to robil, neviete?

step13
26. okt 2015

@veronka 😀 😀

nextik
26. okt 2015

😀 zeny ja sa smejem ... depilujem sama doma cukrovou pastou roky rokuce. nic na tom nieje 🙂

mimina00
26. okt 2015

@nextik co je cukrova pasta?pocujem prvy krat 😲

prego81
26. okt 2015

mam dve deti, takze hanba bokom: ja som chodila na depilaciu laserom. Intimne partie uplne vsade. Potila som sa od bolesti ako kon, skor tam vzadu ako vpredu. Sice som parkrat skusila aj taky krem ktory to mal znecitliviet ale aj tak. Mne to velmi pomohlo, mala som silne hrube chlpky, mozno aj preto to na zaciatku bolelo viac. A hlavne uz nemam chlpaty zadok 😀 - to mi vadilo najviac, po obyc holeni to potom picha. Teraz je to lepsie. Nie je to 100% bez chlpkov ale je to 100 krat lepsie a hlavne uz ma tam nikdy nikto nedostane. A klobuk dole pred zenami co depiluju inym tieto partie 😀 😀
tu v USA mi to robili na takom speci polohovacom lozku, aj by som povedala ze pohodlnom keby to nebolelo ako fras. Ja som si nosila aj vlastny uterak (potila som sa fakt ako kon z toho stresu)
P.S. doma by som to neskusala. Viem ze by som si sama taku bolest nevedela sposobit. Ale asi kazda to vnima inac. Pre mna radsej dalsi porod ako depilacia