Dlhé, zdravé a objemné vlásky

daniellekaa
6. dec 2015

Ahojte 🙂 chem sa vás spýtať čo si robíte (ako sa o ne staráte) s vláskami keď ich máte riedke,polámané a nechcú rásť ? 🙂 Chcem mať dlhé vlásky ale zároveň zdravé 🙂 chcela by som poradiť nejakú masku, kúru, šampón a kondiciónér ... hoci čo 🙂 mám kučeravé vlasy a dlhé asi tak po prsia. 🙂 Samozrejme niečo prírodné lebo ja neverím na silu silikónov ako niekyoré tvrdia ;) Vopred ďakujem za vaše odpovede 🙂

alaguema
6. dec 2015

@zita19 Cez teba robiť reklamu??? O čom to točíš? 😀 Som len užívateľ henny. Ani ju nevyrábam, ani nepredávam. Ale rada poradím a odporučím ďalej, lebo je proste fakt skvelá. Určite nevyhovuje každému, ani nemám v úmysle ťa presviedčať, je mi úplne jedno, čo si dáš, alebo nedáš na vlasy, ale píšeš zas o niečom, v čom sa nevyznáš. Tak som poopravila, aby ženy vedeli, ako to je naozaj.

zita19
6. dec 2015

@alaguema staci, ze sa vyznas ty. Moja skusenost nie je dolezita. tvoja je asi dolezitejsia. Ja pisem o tom, ze sa ziadny zazrak nekonal. Co je na tom zle? Ked si chcela informovat zvysok svet, nemusela si ma oslovovat. Ani by som nezistila co pises, lebo mam na tuto temu vypnute notifikacie.

alaguema
6. dec 2015

@zita19 to nie je len moja skúsenosť, ale za tie roky, čo si vlasy farbím hennou, sa už veľa žien pridalo a áno, dovolím si tvrdiť, že sa v tom vyznám, hennu som začala používať pred 20-timi rokmi, keď to ešte vôbec nebolo také trendy a za tie roky som už poskúšala kadečo. Tvoja skúsenosť, predpokladám, že jediná, je určite dôležitá a hlavne pre teba, ale vyvádzať z nej všeobecné závery, sa nedá. Henna farbí výborne, ak sa dodržia zásady správneho použitia. Ak to nevieš/nechceš mať na hlave niekoľko hodín, tak pochopiteľne nemôžeš očakávať želaný efekt a následne tvrdiť, že to nefarbí, alebo farbí slabo.

zita19
6. dec 2015

@alaguema joj, DOOOOBRE, mas pravdu. Ja som uplny debil, ktory si nevie naplacat kasu zo sena na hlavu... Mam asi problemy s pochopenim citaneho textu, lebo som sla podla a) navodu na sacku; b) navodu na nete...

valentina18888
7. dec 2015

Skúšala som aj zahusťovanie dokonca technikou ultrazvukom, ale bohužiaľ není to ono. Stále som mala pocit, že mi to ide vidieť a ako to odrastalo tak sa mi vlasy zamotávali do chuchvalcov a mojim jemným vlasom to vo finále vôbec nepomohlo. Objavila som veľmi dobrú radu od Victorie beauty Keratín. Musím povedať , že sa mi vlasy zlepšili. Mám je polodlhé a veľmi jemné, takže žiadna sláva. Ale u tohto typu vlasov musím dávať veľmi pozor, že čo si dávam. Napríklad vôbec nemôžem farby od welly, pretože mám veľmi po nich zničené vlasy. Dávam si už druhý mesiac aj z tejto rady Keratin Ampule pre posilnenie vlasov. Ich cena je daleko nižšia ako v lekárni a sú perfektné. Celkové hodnotenie je, že není to predražená vlasová kozmetika , ale čo je podstatné je účinná. Tak dúfam, že som ti nejak poradila.

slivka11
7. dec 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

ja si teraz skusam dava kokosovy olej na vlasy, uvidim aky bude vysledok 🙂

alaguema
7. dec 2015

@zita19 myslím, že tvoj problém bude asi inde. Všimla som si ťa aj v iných témach. Ja ale na tvoje hry neskočím 😉

lucka_g9
27. okt 2018

@daniellekaa Ahojky, odporúčam prírodnú vlasovú kozmetiku VOONO. Majú skvelú vlasovú masku Hair of Gaurí na detox, šampón i kondicionér bez silikónov a parabénov, či bezfarebnú hennu Cassia obovata na regeneráciu. 🙂