Kondicionér na rozčesanie kučeravých vláskov

karkulka111
17. jan 2015

Dobry den. Nevie mi niekto poradit aky kondicioner v spreji na rozcesavanie kuceravych vlaskov za SUCHA? po kupani je to v pohode pouzivame sampon s kondicionerom a celkom dobre ale ked sa zobudi to je hroza neda sa rozcesat nic vsetko poguzlene a ten plac a chytanie na silu decka... pouzivame aj oleje aby boli mastnejsie vlasky a nejde to aj vtedy je plac.. ma niekto skusenosti co pouzivat na rozcesavanie vlaskov za sucha? Dakujem

ladynaamah
17. jan 2015

@karkulka111 skúšala si už kefu na vlasy z kančích štetín? majú ju aj v Dm-ku...tá rozčeše hocičo, aj natupírované a zlakované vlasy. Stojí cca 8 eur a ešte aj naše decká čo neznášajú česanie a stále plakali si ju samé donesú na učesanie...

gapre
17. jan 2015

Ked ma huste a kucerave treba rozcesavat vlasy s hrebenom z riedkymi zubami.Ja mam dobru skusenost s tymto hydratacnym sprejom.A lepsie je pouzit sampon a kondicioner ,zvlast.Nie sampon s kondicionerom http://www.parfums.sk/schwarzkopf-professional/...
raz za tyzden nejaku dobru masku,ale len na vlasy,nie na pokozku.

katrinka8
17. jan 2015

@ladynaamah - prosím Ťa, ako vyzerá ta kefa? Aj dcérka má také kučeravé vlásky a ťažko sa rozčesávajú... Ďakujem.

karkulka111
autor
17. jan 2015

@ladynaamah pojdem pozriet do dm este som nepocula o takom kupim a vyskusame dufam ze zaberie ... 🙂

ladynaamah
18. jan 2015

@karkulka111
@katrinka8
sú dve verzie, v jednej sú len prírodné štetinky a v druhej sú aj plastové- také vyčnievajúce s guľatým zakončením.

katrinka8
18. jan 2015

@ladynaamah - Ďakujem, skočím si to pozrieť dnes vari 😉

domak2
18. jan 2015

@karkulka111 ja som prave objednala kefu tangle teezer tak dufam, ze to pomoze.

rychenza
18. jan 2015

@ladynaamah Ktorá je lepšia? Ďakujem

ladynaamah
18. jan 2015

@rychenza podľa mňa je to jedno. Ta s tými umelými vecami(mám ju doma) je vraj aj na premasírovanie pokožky. Ale sestrenka ma časala aj s tou bez a kvoli nej som si potom aj ja kúpila takú. No na kučeravé vlasy by som brala tú bez umelých vlákien, čisto len prírodné štetinky 🙂

veverka84
18. jan 2015

my tiez mame kucerave vlasky zaklad je ta kefa s tymi stetinkami aj v skolke ju ma🙂a sampon je perfektny lilien na kucerave vlasky taka oranzova flaska 😉