Dlhodobá bolesť hlavy

lucik174
22. okt 2022

Ahojte idem si po radu, uz mesiac ma boli hlava v oblesti ľaveho spanku prechadza to do oka až ucha. Bolesti su take narazove viac krat do dňa pride bolesť ktora trva tak 15min potom na hodinku ustupi a tak dookola.
Bola som u fyzioterapeuta aj chyropraktika obaja mi velmi pomohli boli ma to menej ale predsa stale boli.
Do toho som teraz aj chora.
Bola som u krcnej ta povedala ze za nu je to vporiadku, zuby ma vobec nebolia neurolog ma 2x odmietol tak čakam som objednana k novej doktorke. Tlak mam vporiadku.
Nemôze to byť niaky nador alebo niečo ?
Mal niekto niečo podobne?
Ďakujem.

lucinka5051
22. okt 2022

@lucik174 to moze byt cokolvek..netreba hned mysliet na najhorsie...moze to byt chrbtica, ale problem s ocami alebo uchom..brat mal nieco podobne a mal skryty zapal stredneho ucha.. na ORL povedali ze je vsetko ok najskor a prisiel mu na to az neurolog ktory ho posla na CT hlavy a chrbtice... treba si dat zmerat aj Crp a urobot odbery ci tam nie su nejake hodnkty zvysene..a neurolog zjavne..ale ak ti pomohol od bolesti chiropraktik tak je podla mna dost mozne ze je to od chrbtice..nejaky zaseknuty nerv alebk nieco..