Dlhodobo zvýšená teplota

denisahlavkova
28. feb 2016

Ahojte, mali ste niektora dlhodobo zvysenu teplotu cca 37,2? Cim to bolo sposobene a ako ste sa z toho vyliecili? Dakujem 🙂

timuska26
28. feb 2016

@denisahlavkova ahojky, my sme si uz aj pisali, vsak? som sa zabudla opytat, ci Vam uz zacali robit aspon nejake krvne testy?

zuzka38
28. feb 2016

@denisahlavkova co znsmena dlhodobo?

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

@timuska26 ahoj, ano. Robili mi zakladne krvne testy, potom na virusy - chlamydie, cmv, ebv. A vytery z nosa aj hrdla.. Vsetko tam ok. Teraz cakam z infekcneho na vysledky z toxoplazmozy, toxikarozy a este nejake dalsie dva vysledky

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

@zuzka38 no dlhodobo u mna mesiac zvysena teplota

timuska26
28. feb 2016

@denisahlavkova no to este je len zaciatok, ja to uz mam viac ako rok a uz mam vela, vela testov za sebou, ale teraz sa to zhorsilo, no dufam, ze to uz na to pridu

zuzka38
28. feb 2016

Moze to byt len ze sa na teba lepi virus za virusom...poskodena sliznica a tak nevies byt na sto percent fit..toto pocasie, nevymrznute bacily..

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

@zuzka38 Zuzka, mala si niekedy takto zvysenu teplotu?

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

@timuska26 napisala som vam spravu

zuzka38
28. feb 2016

@denisahlavkova ja nie alr moje dieta hej..z testov nikdy nic nezistili..

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

Nerastu mu zuby? Lebo ze vtedy vie byt teplota. A poradili ste si s tym?

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

Este som zabudla spomenut, ze teplota vzdy vecer klesne na cca 36,5-36,8

cammille
28. feb 2016

@denisahlavkova mala som to podobne, po case to preslo, nic nezistili...zrejme vycerpanie...a tiez vecer vzdy klesla😊

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

kolko vam to asi trvalo? boli ste aj na nejakych vysetreniach alebo brali ste nejake vyzivove doplnky napriklad na imunitu?

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

@cammille kolko vam to asi trvalo? boli ste aj na nejakych vysetreniach alebo brali ste nejake vyzivove doplnky napriklad na imunitu?

cammille
28. feb 2016

@denisahlavkova mala som to dvakrat, prvykrat pred 6 rokmi- trvalo to asi 2 mesiace, teplota okolo 37,2, vysledky vsetky v poriadku - po 2 mesiacoch to samo preslo,a myslim ze som nejak specialne nic nebrala...druhykrat som to mala pred 2,5rokmi, vtedy mi dokonca teplota cez den vystupila aj na 37.8-to trvalo tyzden, vecer klesla, a este asi dalsie 2 mesiace tak 37,2..vtedy mi zistili z krvi plucne mykoplazmy, nebrala som na to nic, casom to preslo 😊

mirkaaa80
28. feb 2016

@denisahlavkova ja som tak mala asi pre 8 rokm, nic mi nezistili, nakoniec mi dr.povedala ze niektori ludia maju taku teplotu normalne. No ale casom sa to upravilo. Myslim, ze to bolo stresom a unavou. Uzivala som echinaceu. Zvysena bola vzdy rano, vecer klesla.

cammille
28. feb 2016

@denisahlavkova a este som zabudla- vzdy to bolo v case, ked som mala male babatko, kojila, bola vycerpana, nevyspata a mala som uzkosti...unava a nervy boli hlavna pricina...

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

@cammille ja este cakam tiez na nejake vysledky a ak bude vsetko ok, tak asi sa bude musiet aj moje telo s tym vysporiadat.. uz si asi nepamatate dalsie tazkosti s tym spojene ze? myslim tym nejaka unava, alebo bolest klbov, svalstva atd..

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

@mirkaaa80 uz si asi nepamatate kolko to trvalo ze? ja som si tiez kupila hlivu ustricovu s echinaceou a vitamin c, tak uvidim, ci mi to troska imunitu posilni.. zatial to len treti den uzivam, tak nevidim vysledky.. robili mi nejake testy, tak este na to cakam..

cammille
28. feb 2016

@denisahlavkova nie nie, ine priznaky som nemala, nic ma nebolelo, unava primerana prebdenym nociam 😊, ale celkovo som sa citila fajn, ja som to v podstate zistila nahodne, merala som teplotu dietatu, tak ze vsak aj sebe odmeriam...a zrazu 37,2...a zacala som sa sledovat a bol problem na svete...odvtedy si uz nemeriam teplotu radsej vobec😀 Akurat ked som to mala druhykrat-ked mi zistili tie plucne mykoplazmy, vtedy tomu predchadzala z mojho pohladu klasicka viroza-bolest hrdla, nadcha, kasel, po par dnoch to preslo, a nastupii tie teploty..ale tiez som ich nijak nepocitovala, len som sa prilis sledovala, inak som sa citila dobre...potom zistili ze ta "viroza" nebola viroza,ze zo boli mykoplazmy, ale kedze vtedy dcerka mala 2-3m a plne som ju dojcila, antimykotika som brat nemohla...no a preslo to samo😊 Ved uvidite, pockajte ma vysledky, a ked vsetko bude ok a inak sa citite fajn, treba "zahodit" teplomer 😊

denisahlavkova
autor
28. feb 2016

Mne sa to tiez zacalo ako viroza, zapalene hrdlo plus teplota, na to som dostala antibiotika, z ktorych mi bolo zle, na to Helicid od bolesti zaludka, ktory mi tiez moc dobre nerobil, no a teploty mam doteraz.. Urcite sa pozorujem vela, ale tomu sa tazko clovek ubrani :(

cammille
28. feb 2016

@denisahlavkova a vysledky na tie mykoplazmy uz mate? To znie podobne ako som to mala ja...😊 Bude to ok, chce to len cas😊

denisahlavkova
autor
29. feb 2016

@cammille ano, mykoplazmy mam v poriadku.. No dufam, ze sa to napravi

elliie
4. sep 2019

@cammille prosím vás čo vám zistili..mám rovnaké príznaky teploty a akoby viroza ale už 2 týždne nemôže byť

timuska26
4. sep 2019

Ahojte, neviem ako ste na tom, ale mne zistili prečo trpím teplotami. Trpím chronickou tonsilitidou a mi zistili z krvy protilátky na epstein barow vírus, nasadili vitamínovú liecbu a je mi lepšie.

cammille
4. sep 2019

@elliie mne vtedy zistili plucne mykoplazmy...

elliie
8. okt 2019

@cammille aha, dá sa to liečiť?
Cítiš sa už dobre?

cammille
8. okt 2019

@elliie ja som to mala uz davno, uz som aj zabudla...😊 ano da sa to liecit, su na to antimykotika...ale ja som ich nebrala, kedze som kojila 2-mesacnu dcerku, a kym to zistili, uz som sa citila dobre...preslo to samo 😊

elliie
20. okt 2019

@cammille chvála Bohu, praje vám obom veľa zdravíčka a nech mala robí radosť 💓

angelinja
19. máj 2020

@timuska26 prosi ta co je to ta vitaminova liecba?akoe oini ti davali nejake vitaminy?