Dojčenie a padanie vlasov

29. nov 2020

Ahojte,
vedeli by ste mi pls poradit nejake tabletky proti padaniu vlasov? Dojcim a uz som skoro plesata :( Diky

miadi
29. nov 2020

To Neni kojenim je to normalne a same to prejde .

ivangeline
29. nov 2020

Podľa mňa je to nedostatkom živín... Všetko ide do dojčenia. Mne sa to deje, keď mám málo železa. Švagriná poradila Lopúchová vodu, neverila som ale do týždňa to pomohlo. 😊 Padajú menej. Na jeseň mi celkovo padá viac vlasov... Ale odkedy si na hlavu dávam tu vodu, tak fakt o polovicu menej... Mám to z Teta drogérie a stojí to cca 1,40e.

miadi
29. nov 2020

@ivangeline po porode padaju vlasy viac aj tym co nekoja. Je to normalne Lebo v teho vdaka hormonom sa ich vypadavanie zniži. A potom par mesiacov po porode Proste vypadavaju.S kojenim to fakt nic nema.

ivangeline
29. nov 2020

@miadi pri malom mi tak nepadlo (dojčila dom krátko), pri malej padajú veľmi.. 🤷 ale píšem, že u mňa je to železom. Všetko, čo mám ide do dojčenia a potom ten zvyšok je tak biedny, že láske na vlasy. 😅 Zajtra idem konečne do lekárne. 😂

autor
29. nov 2020

viem, ze to nie je dojcenim, ale hormonmi. dojcenie som spomenula kvoli tomu, ze nie vsetky tabletky je vhodne pri dojceni uzivat.