Domáce recepty na krásnu a zdravú pleť

3lussik710
16. apr 2013

Mile zienky, chcem sa pekne spýtat, prosim Vás mate nejake overene "domacke" zazraky na plet? Nemyslim ziadnu kozmetiku. Myslim skor ci ma niekto overene, ked pije vela cistej vody, alebo uzivanie aloe vera, alebo vitaminy, bylinky-caje. Mám prolemy s pletou, teda myslim celkovo z kozou- trapia ma vyrazky na tvary, dekolte, chrbte...a vytvaraju sa mi na celom tele take male cervene bodky, ktore neskor zhnednu na malinke znamienka... Prosim vyskusali stie niekto nejake ocistne kury? Alebo ako docielit mat krasnu a sviezu plet. Dakujem pekne za vsetky rady.

katieg85
16. apr 2013

@3lussik710 pit vela cistej vody bez bubliniek,vitamin c a zinok

katieg85
16. apr 2013

@3lussik710 kup si kompet vitaminy z mineralmi

sense
16. apr 2013

vzdy na jar si robim zihlavovu kuru...a inak pijavam caj bylinkovy specialna kombinacia byliniek kupujem v cajovni, a vela vody bez bubliniek, takmer ziaden alkohol, ani kava, a pravidelne si naparujem plet a hlavne vyrazky nevytlacat....a kedz uz nejake tabletkove vitaminy tak zinok a selen....

mummy01
16. apr 2013

@3lussik710 vela vody,spanku a radosti,kvalitna strava a dobry kremik 😉

visage1974
16. apr 2013

dobrá je Medová maska
Lyžicu medu rozpustite v dvojnásobnom množstve teplej vody, naneste štetcom na pokožku a nechajte pôsobiť 30 minút. Masku snímte pod tečúcou sprchou, aby ste dotykom prstov nepodráždili vriedky. Rýchlo hojí vriedky a zabraňuje vzniku nových. alebo
Čisteniu pleti pomáha aj pitná citrónová kúra, každé ráno vypite nalačno pohár odstátej vody so šťavou z pol citróna. 🙂

tinka9000
16. apr 2013

odporúčam piť žihľavový čaj - prečisťuje krv a organizmus, a tým aj pleť zvnútra, čím viac tým lepšie a dlhodobo, ja ho pijem aj v lete studený, a podporuje aj rast vlasov.

22janka22
4. jan 2014

a hlavne vela cistej vodicky....ja kupujem mojej dcerke arganovy olej ktora sa aplikuje na pokozke pres sanim a zacala som ho aj ja pouzivat a vrelo odporucujem...🙂 ja si ho kupujem z tadialto ak mozem poradit www.biokamo.sk

aelinka
4. jan 2014

http://www.okg-fit.cz/zdravieapriroda, stav pleti je odrazom toho, v akom stave sa nachádza naše trávenie...výrobky mám odskúšané, úžasne mi pomohli, samozrejme nie hneď, kedže sú na čisto prírodnej báze... vrele doporučujem