Elicina a krémy na pigmentové škvrny, akné, strie

eliaska23
8. okt 2012

Ahojte, používate krémiky od Eliciny? pridajte prosím svoje skúsenosti... ja mám práve jeden na ceste na odstránenie pigmentových škvŕn, dúfam, že to nebola zbytočná investícia 😅 Vďaka za Vaše príspevky 🙂

zumbadance
8. okt 2012

@eliask
@eliaska23 prajem ti aby ti ten krem zaucinkoval a odstranil skvrny..potom daj vediet ako ucinkuje.mna to trapi tiez 😠 a bl drahy..?

eliaska23
autor
8. okt 2012

@zumbadance šak práve, že 28 eur aj s poštovným... tak preto som chcela vedieť, či ho už niekto mal... nejaké pozitívne reakcie som už na nete našla... ale ja som už zúfala z tých mojich fľakov... tie po pôrode mi trošku zbledli ale po akné mi ostali tmavé a nezakryje to ani make - up, keď vidím tie mladé pipenky s tvárou ako riťuša bábätka, tak mi je na zaplakanie... 🙂 až také strašné to nie je, ale šak by som rada chodila bez make up...

zumbadance
8. okt 2012

@eliaska23 ja som vyskusala nieco od biodermy tiez to stalo do 30 eur,ale nic moc 😖 najlepsie je vraj lejsrove svetlo 🙂 jaj,ked krasa je dnesnej dobe draha 😀 😝

natalinkaco
8. okt 2012

@eliaska23 ahoj aj ja držím palce, aby ti krémik zaúčinkoval. Nemám skúsenosť s týmto prípravkom ale mojej mamine na to pomohli homeopatiká.

zumbadance
9. okt 2012

@natalinkaco ake homeopatika popis bilzsie info,aj mna to tozis velmi trapi 😖

emma_932
9. okt 2012

od tehu aj ja mam pigmentove skvrny, mne pomaha mikrodermalna sada a rozjasnujuce serum od Mary Kay. po tyzdni bolo pigm. skvrnach.

natalinkaco
10. okt 2012

@zumbadance konkrétne ide o minerálnu soľ Kali Sulph, mama mi povedala, že jej to poradila jedna pani, ktorá sa zoberá touto homeopatiou, ona to má z Nemecka. Ak chceš tu je link http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=165801. 🙂

zumbadance
10. okt 2012

@natalinkaco dakujem!
@emma_932 to vazne 😕 tu som sa docitala ze mk je velmi draha kozmetika............ale stoji snad zato ked pomaha.. 🙂

zumbadance
10. okt 2012

@natalinkaco hej ved ta\m nic neni 😝

emma_932
10. okt 2012

@zumbadance treba sa zaregistrovat 😉 😝 aj ja som registrovana, som tzv. "samospotrebitelka" /oficialne samozrejme kozmeticka poradkyna/. takto mam za rozumne peniaze velmi kvalitnu kozmetiku

zumbadance
10. okt 2012

@emma_932 mozes prosim hodit link?prosim 🙂 aj ja chcem byt pekna..

emma_932
10. okt 2012

nech sa paci: 🙂
rozjasnujuce serum: http://www.marykay.sk/pripravky.php?kat=7&p=308
denne serum: http://www.marykay.sk/pripravky.php?kat=7&p=728
mikrodermalna sada: http://www.marykay.sk/pripravky.php?kat=7&p=260
v lete sa pouziva rozjasnujuce a denne serum, v zime staci denne serum a mikrodermalna sada /ta sa v lete nepouziva a spon vydrzi dlhsie - ja ju pouzivam uz treti rok/

natalinkaco
10. okt 2012

@zumbadance nemáš za čo, ale nieviem prečo ti to nejde, mne sa to zobrazuje, tak ešte skús http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14936367&tab=7 🙂 ak ti to nepôjde daj vedieť

zumbadance
11. okt 2012

@emma_932 dakujem 🙂 😎

valentina10
11. okt 2012

mam doma elicinu kremik🙂 bohuzial u mna - absolutne na nic..... zbytocna investicia..

natalinkaco
12. okt 2012

@valentina10 to je smola, a koľko ťa to stálo?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliaska23
autor
13. nov 2012

Tak krémik došiel, používala som a u mňa nastalo zhoršenie pleti... Hneď som ho aj vysadila... ale fľaky mám bledšie, lenže nie od krémiku, ale od toho, že nastala zima a mne zbledlo opálenie a tým aj pigmentové fľaky. Akné jedna katastrofa. Elicina teda nič moc, škoda peňazí, veľké sklamanie u mňa.

natalinkaco
24. nov 2012

@eliaska23 no to mi je ľúto, škoda peňazí ☹ akné máš z Eliciny?

eliaska23
autor
24. nov 2012

@natalinkaco akné mi začalo asi zo stresu ☹ a Elicina mi to ešte zhoršila... ale už je to lepšie, som ju prestala používať, tak sa pleť ako tak vracia do normálu... 🙂

reisi
25. nov 2012

Pouzivam krem Elicina vyse roka a som spokojna. Pouzivam ho pravidelne, kazdy vecer.

tripitaka888
17. apr 2013

Aj ja som davnejsie skusila elicinu na skvrny nad hornou perou a na licnych kostiach pod ocami (neboli nejake vyrazne, ale otravovali) a zmizli mi. Ale až po kazdodennom asi 2-mesacnom pouzivani kremu. Mne sa paci taka ta nemastna konzistencia eliciny, preto ju stale pouzivam (aj preto, ze na to skratka mam 🙂 ) a robi mi to dobre na plet. Skvrny ani akne uz nemam veru dlho - odvtedy ako ju pouzivam nie.

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikibe
24. mar 2014

používam už niečo iné, toto mi nepomohlo aj ked som to poctivo užívala 3mesiace...asi mám inú pleť....to čo mi pomohlo som si našla na nete a teším sa...nepíšem čo.....tu do fóra, lebo je tu toľko divných,že hneď by písali o reklame...ale ako sa dá inak napísať, že to pomáha mne? 🙂

ratvajka
15. apr 2014

@mikibe ahoj...mozes mi napisat co ti pomohlo? Dakujem

protektinka
16. apr 2014

Ahoj!
Sestra mala tiež dosť pigmentových škvŕn na tvári, tak som jej objednala z Ameriky zo stránky www.iherb.com krém Palmers skin success ULTRA FADE SERUM a pomohlo jej to.
Tmavé fľaky boli zhruba po mesiaci takmer neviditeľné.
Skús aj Ty.
Poštovné na Slovensko nie je z takej diaľky vôbec drahé iba 4 doláre a keď zadáš pri prvom nákupe kód DHG359, dostaneš zľavu 5 dolárov. 🙂

protektinka
16. apr 2014

A ešte som zabudla: návod na nákup ak nevieš dobre po anglicky nájdeš na www.tvoje-zdravie.eu 🙂

nutrimas
31. aug 2014

Pri problemoch s pokozkou, pigmentovymi skvrnami odporucame ocistit najmä pecen, ktr. je najviac zatazena toxinmi.Velmi ucinnym prirodnym prostriedkom na jej ocistu a posilnenie je bodliakovy olej, ktr. sa odporuca uzivat dlhodobo, 1KL rano a vecer.
U nas najdete aj prirodne pripravky na vonkajsie zjemnenie pigment. flakov - zo skusenosti odporucame sipkovy olej, nimbovy olej a nimbovy bieliaci krem.

@ratvajka

111misha111
20. máj 2015

@emma_932 Dobry den. Po tyzdni vam zmizli pigmentove skvrny? ako casto ste si to natierali denne? použivali ste serum alebo iba krem?

emma_932
20. máj 2015

@111misha111 nepamatam si presne, ale zmizli dost rychlo. Pritom som vyzerala fakt otrasne.
Ja pouzivam vsetko, serum, krem s 30 OF aj tu mikrodermalnu sadu (tato ale pomaha na rozne problemy, napr. na cierne bodky).