Existuje protéza na vytrhané zuby iba po bokoch?

26. okt 2023

Dobry den 6 prednych zuboch mam svojic h horne...na jednej strane sa mi v tehotenstve vsetky roztrbili uplne az do korena behom 2 dni ....na druhej strane mi chyba jeden zub myslim ze je to 4ka...daju sa nejako urobit protezou alebo mostikom? Aspon tie ktore vidno pri usmeve....4 na jednwj aj na druhej strane.neviete? K zubarovi tk idem riesit az 20teho. Tak aby som sa vedela pripravit aj cemovo ak by niekto peiblizne vedel . Dakujem

medyna
26. okt 2023

všetko sa dá nahradiť, ale počítaj s vyšším obnosom peňazí .. protéza lacnejšia, mostík drahší

jane1987
26. okt 2023

Ciastocna proteza, mostik, implantaty. Zalezi od tvojich financnych moznosti a ostatnych zubov.

renka30
26. okt 2023

Ja si myslim, ze to najlepsie zhodnoti zubar aj podla stavu ostatnych zubov. Moja mama ma niekde implantaty, niekde mostik ale vsetko konzultovala so zubarom. A hlavne co mesto, co zubar to ine ceny takze nikto ti podla mna ani priblizne nepovie, zalezi od konkretneho zubara.

1didiana1
26. okt 2023

jasne, aj ocino ma taku. zuby mu chybaju len na par miestach, inak ma vsetky svoje. da sa to, len ako je vyssie spomenute, je to dost draha zalezitost. ale tak pokial mas peniazky a chces mat pekne zuby, tak si myslim, ze nie je problem 😀

autor
26. okt 2023

@jane1987 ciastocna proteza to je co prosim?

martinmmartin
26. okt 2023

zubny mostik sa to vola

jane1987
26. okt 2023

Ciastocna proteza je proteza (vyberacka), kde su nahradene iba chybajuce zuby.