Existujú probiotiká kt. nie sú založené na mliečnej báze? (preliečenie pleti s akné)?

yella8888
19. okt 2019

Ahojte, viete mi prosim poradit probiotika ktore by neobsahovali ziadne Lacto* bakterialne kmene? Chcem si preliecit plet (vyrazky), ale mam podozrenie ze aj napriek negativnym vysledkom intolerancii/alergii mlieko mi nerobi dobre. Pripadne mozno zo skusenosti, neboli by rozne Lacto* probiotika problem? Dakujem ♡

limetka69
19. okt 2019

hylak? ale nemali by byt problemom, su to prospesne bakterie pre imuntu a celkove fungovanie

lluciiiii
19. okt 2019

Jaj mam tiež alergiu a doktorka mi poradila adults dophilus a tie beriem

lenca3
19. okt 2019

Moja segra ma lacto a dava si hylak

babyfrog
19. okt 2019

@limetka69
@lenca3 no neviem ale hylák sa nemôže pri intoleranci laktózy lebo je tam že mliečny cukor (laktóza ). ..

babyfrog
19. okt 2019

Ja používam probio-fix oranžové

limetka69
19. okt 2019

@babyfrog no ja som tam dala otaznik, nebola som si ista, a autorka nema intolerancie, cize prezila by to, hoci jej mlieko nerobi dobre, tie bakterie by do seba dostala, ved nema vypit flasticku hylaku 🙂 ale nehadam sa, jasne, ze ked existuju aj bez kyseliny mliecnej, tak nech ich uprednostni, ja som netusila, ze hylak ju obsahuje, ved je mastny, kysly, no ako mlieko vobec nie :D

lenca3
19. okt 2019

@babyfrog ja som posunula len info, kazdopadne mojej segre pomoze aj ked ma lacto, takze neviem posudit lepsie...

mirik123
19. okt 2019

@yella8888 Skus Biopron, mam ten isty problem ako ty, ties som mala sice dobre vysledky na laktozu a mliecne vyrobky a aj napriek tomu mi ale sposobuju tieto vyrobky ťažkosti a jedine probiotika čo mi odporučili bez laktózy boli tieto a naozaj som snimi nemala žiadny problém a to mám veľké problémy zo žalúdkom.

janka273
19. okt 2019

@yella8888 probiofix inum

babyfrog
19. okt 2019

@limetka69 no mliečne zložky sú vo veľa liekoch...

slavomira236
19. okt 2019

Dcérka berie probiofix inum

nibiru
20. okt 2019

Biopron forte dcera ich brala pri alergii na mlieko a soju

jankapepe
20. okt 2019

@yella8888 Kyslá kapusta 🙂

babatkoo
20. okt 2019

Nekadex