Extrémne dusivý kašeľ

10. aug 2022

ahojte. poradte mi nieco ucinne na suchy , drazdivy kasel, som teraz 2 tyzdne po covide. odvtedy ma extremne drazdi tento kasel , v noci sa mi neda spat. za tipy dakujem.

nina37
10. aug 2022

poradila by som tabl ditiaden

asia83
10. aug 2022

Stoptussin. Perfektný na suchý, dráždivý kašeľ.

autor
10. aug 2022

@nina37 vyskusala som ale nezabrali.
@asia83 tie zase nemozem lebo ma z nich velmi napina a hned smer wcko 🙃. ale dakujem vam obidvom.

bela30
10. aug 2022

Tussirex nočný sirup.

zuzik307
10. aug 2022

Codein /na predpis/...

kikka95
10. aug 2022

Mne stoptussin nepomáhal, pomohli mi až antibiotiká a codein.

kikka95
10. aug 2022

A inak mne sa stalo to isté, že som mala covid, vyliečila som sa a 2 týždne potom som mala záchvaty kašľa. Takže som išla k doktorke, ktorá povedala že mám zápal priedušnice a dala antibiotiká. Už na ďalší deň som cítila zlepšenie.

autor
10. aug 2022

@kikka95 dakujem , tak ja teda dufam , ze mi nieco doktorka zajtra predpise lebo tak to proste nejde , unavuje ma to...

dzejsik
10. aug 2022

na radu kamosky som posledne skusila po tom co nezaberal Stoptussin, doplnit ho o Stodal a domaci cibulovomedovy sirup a konecne som sa v klude vyspala 👌 tomu Stodalu som neverila ani za mak, ked je homeopatikum, ale fakt pomohol, musia v nom byt dobre rastliny 😁

autor
10. aug 2022

@kikka95 ano chapem, ja si myslim tiez , ze mam nejaky zapal lebo ako takyto kasel som nemala a to som mala 4krat covid 😶.
@dzejsik fuha to vam verim , asi to ma fakt nejaky dobry ucinok 😅.

ropucha6
10. aug 2022

Ja to iste, dva tyzdne po…ale som tehotna, tak si ani nic moc nemozem dat. Mne sa zda, ze Stodal nezabera.

autor
10. aug 2022

@ropucha6 tak jasne to chapem, uvidime vyskusam.

autor
10. aug 2022

inak moze mi dat lekar vymenny listok na rontgen ? lebo ma boli cela hrud , alee to je pravdepodobne asi z kasla.

autor
11. aug 2022

dnes som volala doktorke povedala , ze mam ist na vytery...co to znamena? co ukazu tie vytery?