Gynekológ v Leviciach

3sisi7
2. dec 2013

Ahojte! Chcem odísť od mojej gynekologičky buď k Ondrášikovi, alebo k Braunovi. Aké s nimi máte skúsenoti? Za odpovede ďakujem 🙂

ada_majino
3. dec 2013

@3sisi7 Ja chodím od strednej k Ondrášikovi a som s ním spokojná. Počas tehotenstva dával na vsetko pozor, kontroloval a nemala som problém. Neplánujem ani zmenu. Akurát som platila pri kazdej návsteve, kontrole za niečo...

3sisi7
autor
3. dec 2013

@ada_majino Aj ja k nemu plánujem, alebo k Braunovi... Mám problémy s výtokmi už vyše roka a stále ma nevyliečila, len tabletky stále beriem a nič z toho...
Nezvykne byť nepríjemný?

ada_majino
3. dec 2013

@3sisi7 práveže nie, skôr má taký svojský humor, čo mne celkom vyhovuje... a sestrička je velmi milá a ochotná.

3sisi7
autor
3. dec 2013

@ada_majino A ceny má cca aké? - len či nie je veľmi drahý. Tu v okolí som sa pýtala naňho, ale nikto k nemu nechodí...

sofiadurovic
3. dec 2013

jednoznacne Braun mala som vela gynekologou ale doktor Braun je super ako clovek aj ako lekar nemohla som 10 rokou otehotniet a aj ine pacientky poznam co im pomohol je super teraz som sa prestahovala 100 km od Lv vsetkych lekarou som zmenila len gynekologa nie a ani to nikdy neurobim skus na 100% neolutujes 🙂

slavinka11
3. dec 2013

Ondrášik je super, počas tehotenstva určite odporúčam, on na všetko dozerá a má dobré vybavenie... cenovo sa to pohybuje ako kedy...ale zväčša do 10e

3sisi7
autor
4. dec 2013

@slavinka11 Tehotenstvo ešte neriešim, to možno o pár rokov... Ide mi hlavne o to, aby ma poriadne preliečil a neplatila stále za lieky, ktoré nepomáhajú a aby nebral moje problémy "len tak" 😖

bubuliatkova
7. apr 2016

Ahojte, Levičanky, otváram túto tému znova. 🙂

Nie som z LV priamo. Mám plné zuby môjho gyndoša v našom meste a keďže u nás je už len taký jeden, čo pacientky neprijíma, lebo ich má až-až, rozhodla som sa pre Levice.

Odporučíte mi nejakého dobrého? Ale zase nie nejakého s nadsadenými cenami. 😀