Poraďte dobrého gynekológa/gynekologičku v Leviciach

moma1406
5. máj 2021

Ahojte hľadám dobrého gynekológa alebo gynekologičku v LV keďže chcem od mojej odísť som s nou nespokojná ohľadom jej vedomosti o tehotenstve viete mi niekoho poradiť kto berie nové pacientky a aké máte s nimi skúsenosti a celkovo ako ste spokojne a cenovo ako to u nich chodí? 🙂
Najlepšie by bolo keby v ordinácii majú ultrazvuk popripade keď robia aj 3D

karinaaaa
5. máj 2021

@moma1406 ja chodím k dr. Braunovi som spokojná vraj aj primár ženského oddelenia je dobrý. Aj na doktora batovskeho som.pocula dobre ohlási. Mne sa pacil prístup jednej pani doktorky ktorá robí u nas v nemocnici na ženskom ale je s novej bani tam ma ordinaciu Dr . Pahuli strasne mila zlata keby mam odísť od svojho tak k nej.

sashka22
5. máj 2021

@karinaaaa DR. Pahuli je tá kofa, čo Ti spraví Hamiltona bez upozornenia a keď vyslovene vie, že si želáte prirodzený pôrod? Brrr, tú nechcem v živote viac vidieť.

greta1993
5. máj 2021

Určite pani Dr. Nichtova ❤️ Staručká na dôchodku staré metódy ale nedala by som si ju za nič ❤️

greta1993
5. máj 2021

Vďaka nej som otehotnela po 6 rokoch ❤️❤️❤️

moma1406
autor
5. máj 2021

@greta1993 jej tak to je super 😍teším sa

greta1993
5. máj 2021

@moma1406 ďakujem ❤️

moma1406
autor
5. máj 2021

@greta1993 mamina tiež k nej chodí no sme tak trochu rodinne zblizene ze všetko by jej povedala aj môj zdravotný stav a to by som nechcela inak viem ze je milá všetko 😊

natalia912
5. máj 2021

@moma1406 ja môžem odporučiť MUDr. Neubauer-a...veľmi som spokojná,viem že berie aj nové pacientky a má aj 3D aj 4D🙂

greta1993
5. máj 2021

@moma1406 chápem ... no škoda lebo podľa mna je naj ❤️

anetkas17
5. máj 2021

@moma1406 ja som od Nichtovej odišla hneď ako aj prišla.. Ku mne sa nechovala najpríjemnejšie za to..
Ako som otehotnela, tak som prestúpila k Dr. Kopkovi a nedala by som ho za nič.. Ordináciu má tam, kde je príjem na gynekológii a nikdy som nič neplatila.. Sono je tam tiež k dispozícii ale len také staré, klasické.. Takže na také obyč vyšetrenie stačí.. Na 3D som bola u Grochala v Martine a Neubauera v LV na Poliklinike..

1medvedik1
5. máj 2021

@moma1406 ja mám tiež Dr. Neubauera. Prestúpila som k nemu len pred 7 mesiacmi. Teraz som tehotná v 4.mesiaci. Nemôžem zatiaľ na neho nič zlé povedať. Zaujíma sa, poradí, povie na rovinu.. Sestrička u neho je veľmi milá.

lexie3
6. máj 2021

@moma1406 ahoj,môžem vedieť prosím ťa konkrétne o akú gynekologičku ide,že si s ňou neni spokojná? Vďaka 🙏

lexie3
6. máj 2021

@moma1406 tak nič, čítala som už aj skupinu Levice a tam si písala ,že o ktorú ide 🙃

cemericalv
6. máj 2021

@moma1406 za mňa doktorka Devatova perfektný prístup aj sme pokecali aj má ukludnila počas tehotenstva úplne skvelá bytosť

jodo27
7. máj 2021

Skús Mudr. Devatovú! Veľmi ľudský prístup 🙂

patusss
10. máj 2021

@anetkas17 ahoj, chcela som sa spýtať na 3D u Neubauera - bola si spokojná? Zaujíma ma prístup a kvalita vybavenia... Neviem, či sa mi chce trieskať do Martina 🤷‍♀️ ďakujem Ti!

monka105
10. máj 2021

MUDr. Neubauer. ✌🏻Bola som u MUDr. Zuzčákovej aj MUDr. Devátovej, ale on je jednoznačne najlepší.

anetkas17
10. máj 2021

@patusss prvé tehotenstvo som bola v Martine u Grochala.. To bolo super, veľmi milý doktor.. Všetko krásne ukázal, popísal 🙂 je to veľký odborník.. 🙂 v druhom tehotenstve som išla k Neubauerovi lebo je to aj sestrin gynekológ a ona si ho chválila... No neviem.. Išla som tam hlavne kvôli zisteniu pohlavia, to mi povedal správne.. Vybavenie fajn.. Myslím, že to úplne stačí.. Keby mali nejaké väčšie podozrenie na bežnom Sone tak by som riešila Martin ale keď podozrenie na nič nie je a testy vždy vyšli dobre, tak stačia Levice 😊

patusss
11. máj 2021

@anetkas17 ďakujem 😊