Helicobakter a zápal žalúdka

silviakop
14. dec 2023

Dobrý deň , poprosím o radu 🙏🏻Mala som helicobaktera a zápal žalúdka ,som skoro dva mesiace po dobratí antibiotík, kontrolný test vyšiel negatívny .Napriek tomu mám stále boľavý žalúdok , niekedy mám pár dni pokoj a potom znovu bolesti , nadúvanie …Lekár mi povedal , že si mám dávať pozor na stravu , ale už som zúfalá ..Dakujem za každú radu 🙏🏻

anjelicek26
14. dec 2023

Treba si ako hovori lekar doslapnut na stravu, bylinkove caje, probiotika, ziadna kava, ziadne mlieko este peknych par tyzdnov...zaludok sa dlho dostava do normalu, nie je to zo dna na den.

patriciavojto1
14. dec 2023

@silviakop kúp si mastichu originál
Uvidíš že ti pomôže . Po dobrati nebudeš mať bolesti

viera
14. dec 2023

@silviakop Mala som helicobaktera. 2x za zivot.Prvy krat som brala trojkombinaciu antibiotik a este nieco na zaludok...Uz si nepamatam.Bolo to davno a bola som po dobrati k.o. este asi dalsi mesiac a druhykrat som dala na alternativu.Zmenila stravovanie, vela pila a hlavne cez www.mastichaterapia.sk(original masticha) brala cca 4-5mesiacov chioskú mastichu. Helicobakter zmizol a ja som sa citila ok. Antibiotika ktore sa beru, ked mas helikobaktera su neskutocna zataz nie len pre zaludok ale aj celkovo pre organizmus.Takze ak si chces dat dokopy zaludok a fakt byt fit...Tak fakt odporucam mastichu chiosku.Precitaj si o tom viac....A uz po 2-3 tyzdnoch budes citit zmenu...

silviakop
autor
14. dec 2023

Dakujem veľmi pekne

silviakop
autor
14. dec 2023

@viera mastichu beriem už 4 týždne , ale zatiaľ nič 😔

viera
14. dec 2023

@silviakop Mozno treba viac casu…A z kt.stranky si si objednala?…