Herpes na pere a Alpa

sovicka94
2. jan 2024

Ahojte,
vyhodil sa mi rano herpes na pere stane sa mi to tak raz za rok ale vzdy je to trapenie nic mi nezabera ani naplaste ani masticky ani oleje docitala som sa ze aj alpa je na to vyborna liecili ste si tak uz herpes ze ste si ho takto rychlejsie vysusili a aj sa zahojil?

markusrasford
2. jan 2024

@sovicka94 údajne aj med. Skus

kakakina
2. jan 2024

Skor čajovníkový olej. Alpa vysuší a bude ti praskať

engel76
2. jan 2024

@sovicka94 ak sa ti herpes opakuje, pytaj si od dr. Isoprinosin.

lubkavargova1
2. jan 2024

No za 3 dni ti to stiahne jedine silna davka B-komplexu, ale ze brutalne silna davka, tvoje telo potebuje dostat sok a tak zareaguje, 3 dni po sebe 8 tabliet kazdych 4 hodin. Tak to beriem ja a to mi lekarka povedala, neboj sa, toho sa nepredavkujes, telo dostane sok, a to co netreba aj tak vypiskas..akurat to bude citit na wecku...taky klasicky zapach....nasledne uz ked budes citit, a to bude citit brutalne, ze sa stahuje a vysusuje sa, tak zmierni davku na 1-2 tabletk uz len denne a pretri to teatree olejcekom....za par hodin mas chasticku a o den-dva odpadne a hotovo.

katka2602
2. jan 2024

Mne pomáha cesnak, ak hneď ako cítim, že sa začína robiť herpes ho rozkrojím a priložím na peru. Štípe to ako fras, ale pomáha aspoň mne.

luckaiza
2. jan 2024

u nas jedine propolis od vcelara a hned ako citim herpes, potriem a do rana je prec

mane01
2. jan 2024

@sovicka94 za mna toto hned na zaciatku aplikovat a potom az kym neodzneje.. vacsinou sa ani tak nerozvinie.. len fakt treba dat uz ked zacinas citit a este nic nevidiet: https://www.produktyzkonope.sk/afty-v-ustach/ca...

chanel_c
2. jan 2024

Thermal herpes krem mne zabera najlepsie