Herpes v ústach u syna

marte1
7. dec 2019

Dobry deň,synovi sa vyhodili herpesy na ústach ,uz má 4. Včera ráno mal celé ústa červené ,zo skolyvuz prišiel s dvoma herpesmy,do večera sa vyhodili ďalšie dve..vyzera to strasne..mava casto herpes ale nie takýto. Dala som mu na.to framikoin a potom zubnú pastu ale mam.pocit ze je to len horšie,co na herpes by ste odporucali ,nejaky overeny recept alebo masť

kika831
7. dec 2019

@marte1 ja som ako dieta trpela na herpesy- absolvovala som potom liecbu na zvysenie a posilnenie imunity u alergologa. Asi by nebolo zle maleho objednat alergologovi a urobit komplet vysetrenia. Inak mne obvodna ako prvu pomoc naordinovala injekcne B12 tky.
Co sa masti tyka pomaha mi hadia mast a B komplex urcite treba dlhodobo uzivat. Drzim velmi palce. Sama som si tym presla.

mogaa
7. dec 2019

@marte1 no ak by nebol víkend stačí zájsť kožnej a dala by mu antivirotiká....

marte1
autor
7. dec 2019

@mogaa
@kika831 diky dievčatá,tak to budeme musiet ísť ku dr.

kotulicek
7. dec 2019

@marte1 ahoj ja som mala teraz herpes hrozný. bola som u dr. Po týždni lebo dovtedy nič nepomohlo .. Predpísala tabletky herpesan a zatiaľ môže bekomplex aj bekomplex rozdrviť s trochou vody priložiť na pery v lekárni sa dať kúpiť taká vodička z konope aj tu som skúšala

veronika33
7. dec 2019

@marte1 oparstop krém je na to dobrý a ešte Swiss OparyStop Sérum na pery pri oparoch je tiež veľmi dobré sérum, ktoré zasuší a lieči opary a dlhodobo užívať L lyzín

veronika33
7. dec 2019

@marte1 ak dlhodobo trpí herpesmi, okrem celkového posilnenia imunity, pomôže aj lyzín: https://www.jamieson.sk/odborne-clanky/odborne-...