Hospitalizácia dieťaťa so zápalom pľúc v Košiciach

sapetka
4. apr 2019

Prosim vas zaujima ma kazda skusenost. 50/50 ze nas zajtra hospitalizuju v DFNsP v Ke. Maly ma pravy zapal pluc. Zaujimalo by ma ako to funguje. Co vsetko treba doniest, ako to tam vyzera s jedlom hlavne teda pre deti. Ci sa tam da aj nejaka jednotka izba kupit. Ach proste vsetko budeme orvykrat v nemocnici😞

eriksonka1234
4. apr 2019

@sapetka prečo vás chcú hospitalizovat? Moja dcéra mala už 6 zápalov pľúc obojstranný h, ale nikdy nebola nutná hospitalizácia. Nezabrali Atb, resp. spreje?

margotka33
4. apr 2019

@eriksonka1234 kolegynina neter mala zápal pľúc 5r. a malo to teda, ťažký priebeh.. 3x jej ťahali vodu z pľúc asi mesiac strávila v nemocnici.

eriksonka1234
4. apr 2019

@margotka33 no veď preto sa pýtam, z akého dôvodu chcú hospitalizovat... My sme tiež brali 13 týždňov Sumamed😔

sapetka
autor
4. apr 2019

@eriksonka1234 doktorka na pneu vravela ze sa jej vobec nepaci rtg nalez. Ani to co pocula a predsa nema este dva roky tak asi vedia co robia. Zatial nas nechali doma a od vcera berie klacid do teraz bral suprax ale asi mezabral tak neviem

margotka33
4. apr 2019

@sapetka radšej byť pod dohľadom ako niečo zanedbať..

eriksonka1234
4. apr 2019

@sapetka aha tak to je dobre, že ste boli na pneumo, tak radšej naozaj hospitalizáciu. Skoré uzdravenie prajem

darkdarka
4. apr 2019

Neviem síce ako iné nemocnice ale v ZA sú na detskom všetko izby len pre jedno dieťa plus rodič s výnimkou JIS

sapetka
autor
5. apr 2019

Tak dopadli sme dobre auskultacny nalez je lepsi krv je v poriadku hospitalizaciu nebolo treba o tyzden kontrolne rtg