Hrbol pod červeným fľakom na tvári

luck13
5. jún 2016

Ahojte, pred tyzdnom som si vsimla na tvari cerveny fliacik a pod nim bol biely hrbol. Ten hrbol je vidno az ked tu kozu natiahnem (ked zdvihnem obocie 🙂 ). Co to moze byt? Davam si na to zinerit raz denne. Nezvacsuje sa to. Dakujem.

misel0806
5. jún 2016

Vyzera to ako podkozni pupak.. Oni sa robia po kozou a na dotyk bolia vytlacit sa nedaju trvaju par dni potom sa zmensia a zmiznu uplne.... Alebo to moze byt aj stipanec od hmyzu😋

miskaradko
5. jún 2016

Ja to mavam tiez. Myslim si ze je to od alergie. Mam to vtedy ked mam sople,alebo zapal dutin. Mne to pride ako zapalena uzlina. A presne to mam medzi obocim. Tak 2x do roka. A spuchnu mi aj oci a cele obocie.

miskaradko
5. jún 2016

Hlavne nepucit. Daj si na vatovy tampon domacej palenky a lahni si a nechaj posobit. Mne to po troch dnoch zmizlo...Ten alkohol to vytiahol...vyskusaj😉

tobnuf
5. jún 2016

Jeeeemineeee to kde sme sa uz dostali ked na net kvackame jebaky. Ja odpadne .. to je sila

bubelko
5. jún 2016

@tobnuf do doby ultramodernej 😀 to si si este nevsimla? 😉

zita19
5. jún 2016

@tobnuf a to je este na celkom slusnom mieste. Na MK som uz videla detail hnisaveho pupaka na manzelovej chlpatej riti 😀 😀 😝

tobnuf
5. jún 2016

@zita19 tak to.ne uz iny extrem 😂😂 .. bez internetu by hadam nevedeli ani ako dychat 😂 to je strasne 😂😂

zita19
5. jún 2016

@tobnuf keby dachat, bez MK sa ani nevykadia 😝

tobnuf
5. jún 2016

@bubelko co robili nase stare mamy bez netu 😂 nechapem 😂

tobnuf
5. jún 2016

@zita19 a ked hej tak odfotia a drbnu sem ci ma spravnu konzistenciu a tvar 😂😂😂

zita19
5. jún 2016

@tobnuf pouzivali to co im v hlave narastlo 😖 😉

bubelko
5. jún 2016

@tobnuf strikovali, vysivali, hackovali a trkotali s babkou odvedla 😀

1zabka11
5. jún 2016

Jebak :D :D :D...