Hrčka v krku

cicikmicik
8. feb 2017

Ahojte nema niekto skusenost s hrckou v krku? Nie je to na kozi ani z vnutornej strany,tak tukove to nie je..mozno zvacsena uzlina ale z coho?chora nie som..viem ze nie ste dr ale ci nahodou niekto to uz nerieselil..bojim sa k dr ale asi budem musiet:(..mam dvojmesacnu dcerku nechcela by som mat nieco vazne..prednedavnom zpmrel nas znamy na rakovinu v hrdle tak sa bojim:(

tyaja5
8. feb 2017

@cicikmicik myslim si, ze to budes mat len uzlinku. A nebola si stym u doktora? Mas to uz dlho? Ak ty nezmyzne po tyzdni, tak radsej chod a uvidis. Ale skor to bude ta uzlina, neboj sa ty nic

hanata
8. feb 2017

@cicikmicik Chod k lekarovi. Kamoske idu take vyrezavat a zistovat, ci je to zhubne alebo nie. Dalsia zas tak mala a mala to vaznejsie. To len co registrujem za posledny cas. Moze to byt vazne a nemusi. Zatial nestresuj a pockaj na vysledky vysetreni.

karush
8. feb 2017

@cicikmicik Kde to teda máš? V hltane?

mishadudy
9. feb 2017

Ahoj..kde presne to mas? A asi ake velke to je? Ja som minuly rok tiez mala hrcku na krku ( tiez som najprv myslela, ze je to zvacsena uzlina) ale nakoniec sa zistilo, ze je to cysta. Tiez moj drobec mal akurat 2 mesiace a musela som to dat vybrat lebo sa zvacsovala dost rychlo. Nechcem strasit ale radsej s tym treba ist cim skor, nech mas istotu