Hysteroktómia - už nebudem mať maternicu

mojka2310
25. jan 2013

píše sa mi ťažko, aj ked v hlbke som s tým vyrovnaná mám stále pochybnosti a bojím sa ako to všetko dopadne. Prosím, ak ste niektorá absolvovali vybratie maternice, ako to dopadlo, ako ste sa cítili a hlavne ako žijete teraz. Dik za každý názor

miriam11
18. apr 2024

Žienky, kedy sté začali športovat po hysterektomii? ( rez cez brucho). Som 4 mesiaca po a lekár mi vravel, že ešte mám vydržat dva mesiace. Mne to príde pridlho, začala som aj priberať. Ako to bolo u vás?

sisko78
18. apr 2024

@mojka2310 ahoj ja som podstupila OP 1/2024 netreba sa bat ak mas nieake otazky kludne ti odpoviem

sisko78
18. apr 2024

@miriam11 ja uz doma cvicim pilates okrem tažkeho nadvihovania uz fungujem na 99% operovana 1/2024 rezom cez brucho

lefronko
18. apr 2024

@miriam11 kazda zena to ma uplne inak. V tomto by ti skutocne mal poradit len doktor. Ak ta nic neboli, stale nevies,ci je vnutri vsetko zahojene.Zbytocne si ublizis, ak budes netrpezliva. Uprav si trosku stravu, aby si nepriberala, ale brusko nech sa este hoji.

katica78
20. apr 2024

@mojka2310 viem asi moc neskoro😁ale len na otazku ano mam vsetky zenske organy prec🙏sice len vyse mesiaca este som PN,ale uz teraz viem ze lepsie som.spravit ani nemohla.!!!!a u vas sa to ako vyvyja teraz?

jahodka11
21. apr 2024

@katica78 tak ja uz 5 ty rok bez maternice a neviem si to vynachváliť 😉 naozaj… za mna super, mám 43 a všetci mi hádajú max 37… lebo vedia, že mám deti, tak nejaký vek tam už je 😉 u mna je kvalita života lepšia, som max spokojná 😉