INPP terapia - skúsenosti

janhe
15. apr 2021

Ahojte, bez toho aby som niekoho nahnevala, chapem vsetky strany- ale tie mamicky (ktore ste naozaj podstivo, trpezlivo kazdy bozi den cvicili) Inpp
Pomohlo to Vasim detickam?
Ak ano kedy ste videli prve vysledky
Ako sa Vase deti zmenili?
Prosim o Vase skusenosti

janhe
autor
15. apr 2021

😊

lusy9911
23. apr 2021

@janhe dobrý deň.so synčekom cvičíme túto metódu od februára.zatial má lepšie držanie tela,je viac ohybný a trocha lepšie sa sústredí.ake ja som odhodlaná vydržať do konca podľa mňa je to super len málo ľudí o niečom takomto vie.pidla mňa to má určite niečo do seba

lusy9911
23. apr 2021

@janhe pred začatím tejto metódy bol synček také pohybové polienko ako sa hovorí aj keď behal tak mu ručičky lietali kade tade vo vzduchu a teraz keď uteká tak už ich dáva trochu vedľa tela a začal robiť sám od seba kotrmelce aj dopredu aj dozadu čo predtým vôbec.ja viem že pre niekoho sú to hlúposti ale pre mňa sú to pekné pokroky

janhe
autor
23. apr 2021

@lusy9911 dobry den viem o com hovorite, dcera bola hypotonicka cize tiez ma tie ,,pre niekoho hluposti,, velmi tesili 😊
A dakujem za reakciu podla terapeutky sa ukazu vysledky viditelne za 3-4mesiace
Tak som rada ze uz po 2mesiacoch vidite vysledky, som zvedava ci aj my uvidime skorsie nez za 3-4mesiace. Zatial cvicime 24dni 😊

lusy9911
23. apr 2021

@janhe nám povedala terapeutka že je prvé zmeny vidieť tak po 3tyzdnoch.akurat včera sme dostali ďalšie cviky.

uradnikova
9. apr 2022

@janhe vidim, ze sa tu riesila rovnaka otazka, ktora aj mna zaujima. syn ma uz 13,odjakziva bol pohybovo poleno, problem s motorikou, grafomotorikou, spankom, neskutocne strnule a stiahnute svalstvo. v utlom veku aj problemy v spravani. cvicime uz viac ako pol roka inpp, ale nevidim nejaky velky pokrok. okrem toho strecujeme tie poskracovane svaly, to sa mi zda lepsie, ale ostatne postarom. ako to bolo s vasimi detickami? napredovali? alebo vam metoda nezabrala? este sa chcem spytat, ako su/boli na tom vase deti co sa tyka fyzickej zdatnosti. syn odmalicka sportoval, vsetko mozne sme skusali, najviac mu sedel beh, kde ako tak stihal ostatnym, lenze uz aj v behu dlho stagnuje co sa tyka vykonov, resp. zhorsuje sa. nestaci rovestnikom, ani mladsim detom. neviem, ci aj toto moze byt dosledok primitivnych reflexov, ktore vraj ma(ucebnicovy pripad), alebo treba patrat dalej. ako boli a su zdatne vase deti s podobnym problemom?