Išli by ste na sedenia k potetovanej psychologičke?

11. sep 2023

Išli by ste na sedenia k potetovanej psychologičke? Mali by ste predsudky alebo obavy ? Alebo by ste si hľadali radšej iného psychológa?

sissy27
11. sep 2023

ak sa nebavíme o tetovaní typu konský penis uprostred čela, tak by som to neriešila. Tiež mám tetovania, a ako človeka či zamestnanca ma to nijako nezmenilo.

amelia89
11. sep 2023

@sissy27 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 no uplne si to lepsie nemohla vystihnut

nikky6
11. sep 2023

no ja ozaj nechapem taketo predsudky 🙂 ved uz aj potetovaneho ucitela v skole najdes celkom bezne a cuduj sa svete - su to normalni ludia ako vsetci ostatni. 😉

anita6666
11. sep 2023

Pamätaj,že každý človek rieši seba a pokrytie svojich životných potrieb. Psychologická si ťa možno vypočuje,ale v hlave bude mať prepočet,ktorý na tebe získa.

eru331
11. sep 2023

Akože keď má niekto tetovanie, tak ho to robí zlým alebo hlúpejším človekom, alebo stráca kvalifikáciu? 😀

koniarova
11. sep 2023

Chráň boh. 😀 😅

viestta
11. sep 2023

Ci by sme my sli, ci nie to ovplyvni tvoje rozhodnutie?

ivangeline
11. sep 2023

...zavisi od tetovania :D ...ale ja osobne pravdepodobne nie 🙂

miskakyska
11. sep 2023

.. možno taká Ti lepšie pomôže,ako nepotetovaná

simonahra
11. sep 2023

keby si az po case ako k nej chodis zistila, ze je potetovana a vsetko by bolo ok dovtedy ohladne sedeni, tak by si ju kvoli tomu vymenila?

magic08
11. sep 2023

@ivangeline smiem sa spytat, preco nie?

mirkam3
11. sep 2023

A ty by si šla na sedenie k niekomu kto ma prefarbené vlasy, krivé zuby, alebo neupravené nechty? Či tiež by si mala obavy? Vies kam tým mierim? 😂🙈

bloger
11. sep 2023

Nemyslím si, že je vhodné ak je psychologička potetovaná. Určite by som hľadal inú.

autor
11. sep 2023

@bloger prečo si nemyslíš že je to vhodne ak sa smiem spýtať ? Len tak ma to zaujíma, či by ľudia išli, a prečo by niekto išiel a prečo nie.

autor
11. sep 2023

Aj celkovo keby sa jednalo o lekára, učiteľku v MŠ a podobne

magic08
11. sep 2023

@bloger preco? je vari horsia, lebo ma tetovanie? znizuje to jej odbornosť, kvalifikáciu, doveryhodnost? preco?

abbey1
11. sep 2023

Dúfam, že sa aj chirurga pred operáciou spýtaš, či nemá nejaké tetovania.

nelca0510
11. sep 2023

Išla by som. Môže pomôcť lepšie ako nepotetovana.

thereisabear
11. sep 2023

Myslím, že autorka skôr uvažuje nad tetovaním alebo štúdiom psychológie. A áno, išla.

janetinka27
11. sep 2023

ahoj, nepyjtaj sa druhych. rob, ako chces ty. zrejme mas nejaky dovod, preco tam ides. je to trochu iny vztah ako k zubarovi ci chirurgovi. psycholog ti musi sadnut, aby si sa dokazala pred nim otvorit, doverovat mu, mat pocit, ze ta pocuva a ze ti rozumie. rozhodni sa podla seba. neriesila by som odpovede inych, spolahla by som sa na vlastne pocity a intuiciu.

horvathova_ja
11. sep 2023

Aj ja mám tetovanie a nemyslím si že som iný alebo dokonca horší človek ako tá čo je nepotetovaná. Tiež si nemyslím že by tetovanie malo priamy vplyv na môj úsudok😉

bloger
11. sep 2023

@magic08 Ak dovolíš odpoviem najskôr autorke. A bude to aj pre teba. Netvrdím, že to znižuje jej odbornosť, kvalifikáciu a tak. Ide o to, že ako to vplýva na toho pacienta. Ja by som sa pri nej necítil dobre. Mala by pôsobiť skôr upokojujúco. A tetovanie je podľa mňa také rušivé.

ivangeline
11. sep 2023

@magic08 ..lebo mam tie predsudky 🙂

0silvia0
11. sep 2023

mne takéto veci nevadia. Možno ju budú viac vyhľadávať potetovaní klienti ako pacienti s predsudkami. Určite bude mať svoju klientelu.

autor
11. sep 2023

Ja som iba zvedavá. 🙂 Mám kamarátku potetovanú a je psychologička, 😂 mne sa to neskutočne páči, je to úžasná žena aj tetovania má krásne. Len mi spomínala, že občas klienti mávajú poznámky keď si všimnú tetovania. Mala jedného, čo ju vychvaľoval do neba a keď zistil, že ma tetovanie otočil o 360 stupňov. Aj s ním prerušila terapiu tuším. Mimochodom má to tak decentne, v zime to ani nevidno, iba v lete keď má krátky rukáv a podobne. @sissy27 Žiaden konským penis uprostred čela ani nič podobné 😂😂😂

@thereisabear dobre uvažuješ, veľmi blízko si bola, 😂❤️ ale nie je to o mne, len to s kamarátkou ma tak donútilo zamyslieť sa. A úprimne ma zaujíma ako toto tetovanie je vnímané u nás na slonevsku . A ešte by ma veľmi zaujímalo, či ľudia robia rozdiel aj keď ide o tetovanie u muža/ženy.

magic08
11. sep 2023

@ivangeline predsudky ma aj moja skoro 70 ročna mama, ktorá je presvedčena, ze tetovanie ma len clovek, ktory sedel v base 😀 😀

avonladyba
11. sep 2023

A čo si ju ideš brať? Vyskúšaj pár sedení a uvidíš, či sa Ti pozdáva.
A čo, ak má nepotetovaný psychológ na zadku vred? 🤣 Alebo je tučný? Vlastne ak je psychológ, nemal by byť tučný, mal by ovládať psychológiu, avšak to neznamená, že ak vie teóriu, aj sa ňou riadi.

avonladyba
11. sep 2023

@magic08 ja poznám takých čo sedeli a nemajú tetovania, mám pocit, že dnes už je to skôr naopak, kto sedel, tak nemá a kto nesedel, má. 🤣

ivangeline
11. sep 2023

@magic08 ..az take nie ;D ..mam viacere 🙂

magic08
11. sep 2023

@ivangeline ake ? mozes konkretne? fakt ma to zaujima