Jánoš Pintér - alternatívna medicína

evitka83
3. máj 2016

Ahojte, prosim ma niekto s tymto panom z poddunajskych buskupic referencie? "Zivotopis" ma posobivy ako byvala lekar, teraz robi alternativnu medicinu, tak by ma zaujimalo, ci aj naozaj niekomu pomohol a oplati sa k nemu ist?

hana32
20. feb 2023

@jonika Dobry den, prosim Vas pekne mate presnu adresu na p.Pintera v Bratislave? Dakujem!

andy1206
10. apr 2023

Dobry vecer prajem.
mozem aj ja poprosit o presnu adresu, kde v Bratislave ordinuje doktor J. Pintér?
Velmi by ste mi tym pomohli. Dakujem.

barborik333
11. apr 2023

@andy1206 Dobry den on je v Bratislave. Zitavska 22a

andy1206
11. apr 2023

@barborik333 dakujem velmi pekne

ferno
2. jún 2023

Dobry den,
Prosím Vás, nemáte náhodou e-mailovú adresu na Pána Pintéra?
Dakujem Vám vopred!

andy1206
6. jún 2023

@ferno je mi luto, zial nemam na neho mail.

hana32
6. jún 2023

@ferno telefonne cislo nemoze byt?

andy1206
6. júl 2023

@hana32 dakujem, ciselko na nehomam a aj adresu 🙂

viera27
6. júl 2023

Prosim vas,len ma zaujala jedna vec. Ten Pinter vlastne kde a co studoval? Lebo jedine co sa o nom da najst je ... nic. Tak ma to zaujalo,lebo niekto tu pisal ze patolog,biochemik (co su dve uplne rozdielne zamerania a skoly). A jednoducho nikde to neviem najst. Tak len ci vie niekto nieco viac? Ci je teda MUDr.,alebo co je

pudmericka
17. nov 2023

Zdravim je tu niekto komu predpísali AQUA CDS 2 na vnútorné používanie kto to pouzíval nakolko to predpísali môjmu 9 ročnému synovi a ked otom čítam tak ma dorazaju veci o tej vode. No neide mi to do hlavy a zaujíma ma téma ci niekto to tu pil . Dakujem za každú správu a info otom.

marsilea23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz