• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jazva na tvári po odstránení znamienka

15. októbra 2016 
ahojte,chcela by som sa spýtať, či tu má niekto skúsenosť s vyberaním znamienka na nose-vypalením?Dnes som bola na plastickej chirurgii a doktor mi povedal ze mi znamienka z nosa odstráni vypálením.Ale že injekcia bude dosť bolieť :frowning2: ale viac sa obávam čo bude potom...či mi neostane veľká jazva a či sa mi to pekne zahojí..má tu niekto skúsenosti? ďakujem
10. apr 2013 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam 9rocnu ceru mavelke znamienko pod okom pri nose a neviem ci sa mam pustit do odstranovania abo racej nechat tak ked bola 3 rocna som to skusala a majazvu v strede znamienka chceli to viriesit tak abi mala jednu jazvu ale nevedeli lebo to ma v bliskosti oka a znovu sa do toho nechcem pustit lejzrom sa to neda kvoli oku tak neviem ma niekto skusenosti z vecim znamienkom
24. feb o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mam hrozne obavy mam dost velke znamienko nad perov je to uz nechutne a neviem co mam robit ci radsej laserom alebo ako co je lepsie nechcem priamo nad perov velku jazvu mam ist koznej alebo kam?prosim poraditemi dakujem
14. apr o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bujkova15 neviem teda či je to ešte aktuálne ale najlepšie ti poradí kožný lekár,či laserom alebo chirurgicky rozhodne doktor záleží aj či si mala v rodine nejaké kožné problémy.
15. okt o 07:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vyskúšaj kokosový olej :slight_smile: je to zázrak aj na tvar aj na telo a vlasy, býva okolo 7-8 eur ale najdes aj lacnejsie naprilad cez http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/
tam su vzdy nejaké zľavy, kažopádne viem, že toto pomáha pri dlhodobom používani
15. okt o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok