Je kombinácia týchto antidepresív silná?

kofola83
14. sep 2019

Dobrý Večer chcem sa vás spýtať čo si o tom myslíte za každy názor ďakujem.
Už viac ako 6.rokov sa liečim na depresiu a momentálne mam liečbu antidepresiva DULSEVIA 60mg na ukludnenie ATARAX 75mg na spanie MIRZATEN 30mg mám len 24.rokov sú podľa tieto lieky silné ? Citim sa ako na vesmíre. Ďakujem za rady.

deti95060810
14. sep 2019

to je otázka na lekára, alebo lekárnika...porovnať lieky bežný laik nevie...

kofola83
autor
14. sep 2019

@deti95060810 Tak možno je tu niekto kto berie podobne a povie niečo viac 😊

deti95060810
14. sep 2019

o liekoch by možno skôr vedeli povedať v skupine zdravotníci na Mk...

ivett311
14. sep 2019

Aj ja beriem ad už 6r a som “30”

kikina84
14. sep 2019

@kofola83 no ako pomoc v navalovych depkovych stavoch ano..ale takto dlhoo fuuha..to je dost..to uz podla mna ani nemas vlastny svet..ja by som skusila postupne zmiernovat lieky,davky a vysadit ak nie si vyslovene na ne odkazana..🤔

martiinahloskova
15. sep 2019

Ja mám 37 rokov a od puberty beriem antidepresíva a aj tieto som už mala. Pre mňa boli slabé. Mne nastavovali liečbu na psychiatrii pred tromi rokmi pi pôrode. No momentálne už môj psychiater umiestňuje lieky. Viem že z Mirzatenu som ja aj veľa iných priberala veľmi. Ja mám stilnox. A atarax je dobrý. No dulsevia mne nezaberala. Záleží aj na Tom v akom stave si. Ťažko povedať či sú silné a či nie. Ja som pred tromi rokmi brala 3 až 4 krát denne diazepan, ráno escitil, večer diazepan, stilnox, valdoxan, ketiapin 400, a bola som 4 týždne ako opitá. A dva týždne bolesti hlavy. A po dvoch týždňoch sek a hlava prestala bolieť. No ale verím Bohu, že už sa to. Bude umiernovat v liekoch. Držím palce. A Atarax nieje návykový. To je dobre. ☺️