Ako mám riešiť zlé stavy po vysadení antidepresív?

Zodpovedané
15. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Užívala som antidepresíva Serlift a Mirzaten. Po 1,5 roku mi doktorka kázala zo dňa na deň vysadiť. Prvé týždne to bolo v pohode a potom nastali problémy.

Už tri mesiace trpím každý druhý deň. Je mi zle, resp.horšie ako predtým než som lieky začala užívať. Volala som doktorke a vraj si mám dávať malú dávku Mirzatenu. Ja sa však bojím.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa Vám vrátili ťažkosti a na liečbe ste sa mali dobre, tak mali by ste sa vrátiť k liečbe, tak ako Vám to odporučila Vaša doktorka.


Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková


Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistenkám a poistencom množstvo benefitov. Získajte výhody v podobe príspevkov na zuby, oči či operáciu kŕčových žíl.
www.union.sk/zmena-zdravotnej-poistovne