Je to zapálený hltan?

4. jún 2023

Ahojte tazko sa to foti ale ti co sa trosku rozumiete. Mam zapaleny hltan stale? Vidim tam ten biely ťahavý hlien alebo co to je/ dobrala som antibiotiká v stredu; lenze hrdlo ma zas začalo boliet.

eliska105
4. jún 2023

Nezatekaju ti hlieny? Ten biely pas moze byt aj to

autor
4. jún 2023

@eliska105 asi hej nedalo sa to lepsie odfotit.

luccija
4. jún 2023

Nemuseli ATB zabrať, ale niekedy to chce čas.Ja som dobráka ATB a mala som pocit, že vôbec nezabrali.Kloktaj Glimbaxom to máš hlieny

autor
4. jún 2023

@luccija dakujem kupim si.. necitim zeby som zapálene hrdlo ale tie hlieny su tam viditeľne biele

merlinja
4. jún 2023

Mala som to isté. Pred cca 2 týždňami. ATB dobraté v stredu a v piatok ráno hrdlo bolelo, rezalo. Ten zatekajúci hlien ho dráždil. Už je to v poriadku. Vydrž nejaký ten týždeň to ešte potrvá. Ja som dávala kalciový sirup a cmúľala som strepsils.

luccija
4. jún 2023

To je normálne aj ja to vždy mám aj, keď nemám nádchu
@merlinja kalciovy sirup je super vždy si ho dávam pri bolesti hrdla.Strasne sú teraz virózy, angíny všetci okolo mňa berú ATB

autor
4. jún 2023

@luccija
@merlinja Dakujem Ano vela toho je teraz.. aj kolegovci chory bolest hrdla hrozná. Nechapem ake vírusy teraz su. Ved niekedy stačili atb a bol pokoj

mpg
4. jún 2023

Na bolesť hrdla, aj na taký prípad, že je to niečo vírusové mi stará mama dávala propolisovú tinktúru, veľa krát mi to zabralo. Aj teraz to niekedy skúsim.

autor
4. jún 2023

@mpg kde to zoženiem?

mpg
4. jún 2023

Dajú sa aj objednať z e-shopu , možno majú aj v lekárni.

autor
7. jún 2023

@mpg dakujem